Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 23-03-2019 11:58   Güncelleme : 23-03-2019 11:58

Allah'ın İzniyle Seçimi Kazanacağız

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, seçime sayılı günler bir basın açıklamasında bulundu.

Allah'ın İzniyle Seçimi Kazanacağız

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, seçime sayılı günler bir basın açıklamasında bulundu.

Mehmet Öztürk'ün Açıklaması

 

ALLAH’IN İZNİYLE SEÇİMİ KAZANACAĞIZ!

Seçim kampanyamızı artan bir tempoda götürüyoruz. Sokaktaki görünürlüğümüzü artırarak devam ediyoruz. Özellikle böyle planladık.

Kampanya başlamadan önce oluşturduğumuz stratejimizin doğru olduğu anlaşılıyor. Buna bağlı kalacağız. Kampanyada kullandığımız slogan, broşür, afiş ve diğer araçlar da bu stratejimizin bir parçası. Her şeyi en ince detayına kadar düşünüyoruz.

Adayımız Mahmut Aksoy’un sokak ve toplantı performansı çok iyi. İnsanımız karşısındaki adayın samimiyetini hemen anlıyor. Aday olduğu için mi yoksa gerçekten mi samimi biliyor.

Hemşerileriyle uzun yıllara dayanan sıcak ve samimi ilişkilerin, düğünde, cenazede bulunmanın, bir sorun varsa elinden geleni yapmaya çalışmış olmanın karşılığını alıyor.

Meclis üyesi listemizi Gölbaşı’nda karşılığı olan değerli insanlardan oluşturduk. Ak Parti, CHP ve MHP’de yıllarca siyaset yapmış insanların Gölbaşı için bir araya gelmeleri bize önemli bir avantaj sağladı. Hemşerilerimize bizim Gölbaşı’nı Gölbaşı’ndan yöneteceğimizi göstermiş olduk.

Seçim etkinlik programımızı Gölbaşı’nı ve Gölbaşı siyasetini bilen büyüklerimiz yapıyor. Kadınlarımız ve gençlerimiz çok gayretle çalışıyor.

Seçimi kazanacağımızın işaretlerini sokakta görüyoruz. Bu da beni ve arkadaşlarımı daha motive ediyor. Daha heyecanla ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz.

Allah’ın izniyle seçimi kazanacağız.

Mehmet Öztürk

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
146. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA