Advert

Gölbaşı'na Yeni Nefes

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Millet Bahçesi ile ilçenin yeni bir çehre kazanacağını bildirdi.

Gölbaşı'na Yeni Nefes
Gölbaşı'na Yeni Nefes Murat YILDIZ

Cumhur İttifakı Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, “Gölbaşı Millet Bahçesi ile ilçemiz yeni bir çehre kazanacak ve Ankaralıların yeni nefes alma noktalarından biri haline gelecek” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Gölbaşı Millet Bahçesi Kentsel Tasarım ve Sulak Alan Rehabilitasyonu Projesi”nin Bakanlık ve Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak olan koordineli çalışma ile hizmete açacaklarını ifade eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, konuyla ilgili olarak daha sonra şunları söyledi:

750 BİN M2 BÜYÜKLÜĞÜNDE

“Yaklaşık 700.000 metrekare büyüklüğündeki alanda kurulacak Millet Bahçesi hem Ankara’ya hem de Gölbaşı’mıza yeni bir nefes olacaktır. Çocuklar, Millet Bahçesinde çocukların aileleriyle beraber doğal ortamda vakit geçirecekler ve eğlenecekler. Çocukların eğlenerek öğrenecekleri oyun alanları, spor alanları ve kuş gözlem kuleleri başta olmak üzere pek çok öğeye ve alana burada yer vereceğiz.

Millet Bahçesi projesini, Mogan Gölünün doğal sulak alanına ve kuşların üreme alanlarına zarar vermeyecek şekilde ahşap donatılar ve çevreye uyumlu doğal malzemeler kullanarak hayata geçireceğiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı