Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-03-2019 11:19   Güncelleme : 22-03-2019 11:19

Gölbaşı'na Yeni Nefes

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Millet Bahçesi ile ilçenin yeni bir çehre kazanacağını bildirdi.

Gölbaşı'na Yeni Nefes

Cumhur İttifakı Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, “Gölbaşı Millet Bahçesi ile ilçemiz yeni bir çehre kazanacak ve Ankaralıların yeni nefes alma noktalarından biri haline gelecek” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Gölbaşı Millet Bahçesi Kentsel Tasarım ve Sulak Alan Rehabilitasyonu Projesi”nin Bakanlık ve Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak olan koordineli çalışma ile hizmete açacaklarını ifade eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, konuyla ilgili olarak daha sonra şunları söyledi:

750 BİN M2 BÜYÜKLÜĞÜNDE

“Yaklaşık 700.000 metrekare büyüklüğündeki alanda kurulacak Millet Bahçesi hem Ankara’ya hem de Gölbaşı’mıza yeni bir nefes olacaktır. Çocuklar, Millet Bahçesinde çocukların aileleriyle beraber doğal ortamda vakit geçirecekler ve eğlenecekler. Çocukların eğlenerek öğrenecekleri oyun alanları, spor alanları ve kuş gözlem kuleleri başta olmak üzere pek çok öğeye ve alana burada yer vereceğiz.

Millet Bahçesi projesini, Mogan Gölünün doğal sulak alanına ve kuşların üreme alanlarına zarar vermeyecek şekilde ahşap donatılar ve çevreye uyumlu doğal malzemeler kullanarak hayata geçireceğiz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA