Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 20-03-2019 11:31   Güncelleme : 21-03-2019 14:11

Gölbaşı’nı kucaklayan festival

Gölbaşı’nı kucaklayan festival

Gölbaşı’nı kucaklayan festival

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçenin tanıtımına büyük bir fırsat olan Gölbaşı Göller, Andezit ve Sevgi Çiçeği Festivali’ni profesyonelce yeniden organize edeceklerini bildirdi.

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Gölbaşı’nın tanıtımına büyük bir fırsat olan Gölbaşı Göller, Andezit ve Sevgi Çiçeği Festivali’ni profesyonelce yeniden organize edeceklerini açıkladı.

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, festivalleri sosyal projeleri arasında çok önemsediğini ifade ederek, Sevgi Çiçeği Festivalinin yanı sıra Spor Festivali de düzenleyeceklerini açıkladı.

Konuyla ilgili olarak Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek şunları söyledi:

“İlçemizin sosyal, kültürel ve eşsiz doğal güzelliklerinin tanıtımının yapılması için harekete geçeceğiz. Festivaller, ilçe turizmimize ve buna bağlı olarak Gölbaşı ekonomisine önemli katkı sağlayacaktır.

Şüphesiz festivaller, farklı sosyal gruplar ve toplumlararası ilişkilerin geliştirilmesi, birlik ve beraberlik duygusunun sağlamlaştırılması açısından çok önemli. Yeni sosyal projelerimizi de kapsayacak şekilde vatandaşlarımızın büyük ilgisini çekeceğine inandığımız müzik dinletisi, eğlence ve şenliklerin yanı sıra, bünyesinde, spor, sanat, söyleşi gibi etkinlerin de yer aldığı Gölbaşı, Göller, Andezit ve Sevgi Çiçeği Festivali profesyonelce yeniden organize edilecektir.”

SPOR FESTİVALİ GELİYOR

Bu arada Gölbaşı’nda Spor Festivali de düzenleyeceklerini söyleyen Başkan Adayı Ramazan Şimşek, “Farklı branşlardan çok sayıda sporseveri buluşturmak, ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak ve özellikle spor alanında farkındalık oluşturmak amacıyla Gölbaşı Spor Festivali de düzenlenecek” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA