Advert

Karaaslan’dan miting gibi açılış

Karaaslan’dan miting gibi açılış

Karaaslan’dan miting gibi açılış
Karaaslan’dan miting gibi açılış Murat YILDIZ

AK Parti Cumhur İttifakı Birinci Sıra Meclis Üyesi Adayı Osman Karaaslan’nın Seçim İrtibat Bürosu açılışı binlerce kişinin katılımıyla miting havasında gerçekleşti.

AK Parti Cumhur İttifakı Birinci Sıra Meclis Üyesi Adayı Osman Karaaslan’nın Seçim irtibat bürosu açılışı, binlerce kişinin katılımıyla mitinge döndü. Osman Karaaslan, açılışa sloganlar eşliğinde geldi. Vatandaşları selamlayan Karaaslan, yoğun katılımın olduğu açılışta vatandaşların sevgisiyle karşılandı.

Açılışta bir konuşma yapan Osman Karaaslan Daha güçlü bir Türkiye için Cumhur İttifakı'na destek verilmesi gerektiğini belirtti.

Karaaslan “ Büyükşehirde ve Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı'nı en güçlü şekilde destekleyeceğiz. 31 Mart Seçimleri için Cumhur İttifakı adaylarımızla birlikte daha güçlü Türkiye’nin birlik, beraberlik ve dirlik için kalan günlerde kapı kapı dolaşıp birlikte çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Miting havasında geçen açılışa ayrıca, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti ve MHP'nin ilçe yönetimlerinin yanı sıra çok sayıda Cumhur İttifakı destekçisi vatandaş katıldı.

Konuşmaların ardından Seçim İrtibat Bürosu açılışı yapıldı.

Açılışın ardından AK Parti Cumhur İttifakı Birinci Sıra Meclis Üyesi Adayı Osman Karaaslan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan esnaf gezisi yaptı.

 

Ankara Gölbaşı AK Parti Osman Karaaslan Miting Mahir Ünal Cumhur İttifakı Selim Akceylan Ramazan Şimşek Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı