Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 19-03-2019 12:34   Güncelleme : 19-03-2019 12:34

İlk Neşter Ulaşım Sorununa

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, vatandaşlardan gelen yoğun şikayetler nedeniyle kent içi ulaşım sorununa çözüm bulacaklarını açıkladı.

İlk Neşter Ulaşım Sorununa

Cumhur İttifakı Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, 31 Mart’taki mahalli idareler seçimlerinde başkan olduğu takdirde ilk neşteri ulaşımda yaşanan problemlere vuracak.

Şimşek, Gölbaşı’nın geniş coğrafi yapısından kaynaklanan sorunların en başında ulaşım geldiğine dikkat çekti. Gölbaşı’nın geniş yüzölçümünün neden olduğu bu soruna seçilir seçilmez neşter vuracaklarını belirtti.

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, konuyla ilgili olarak daha sonra şunları söyledi:

SEFER SAYISI ARTACAK

“İlçemizmerkez, Konya yolu, Haymana yolu, TOKİ ve İncek olmak üzere 5 bölgeden oluşmaktadır. Merkeze uzaklığı 70 kilometreyi aşan mahallelerimiz olduğu da bir gerçeğimiz. Bu nedenle de ulaşım hizmetlerinde büyük sorunlar yaşanıyor.

Seçildiğimiz takdirde Ankara Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak koordineli çalışma neticesinde otobüs güzergâhları ve durak yerlerini yeniden gözden geçireceğiz. Özellikle otobüs sefer sayıları ve hizmet sürelerinin artırılmasını ve
toplu taşım araçlarının konforlarının iyileştirilmesini sağlayacağız.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA