Advert

İlk Neşter Ulaşım Sorununa

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, vatandaşlardan gelen yoğun şikayetler nedeniyle kent içi ulaşım sorununa çözüm bulacaklarını açıkladı.

İlk Neşter Ulaşım Sorununa
İlk Neşter Ulaşım Sorununa Murat YILDIZ

Cumhur İttifakı Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, 31 Mart’taki mahalli idareler seçimlerinde başkan olduğu takdirde ilk neşteri ulaşımda yaşanan problemlere vuracak.

Şimşek, Gölbaşı’nın geniş coğrafi yapısından kaynaklanan sorunların en başında ulaşım geldiğine dikkat çekti. Gölbaşı’nın geniş yüzölçümünün neden olduğu bu soruna seçilir seçilmez neşter vuracaklarını belirtti.

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, konuyla ilgili olarak daha sonra şunları söyledi:

SEFER SAYISI ARTACAK

“İlçemizmerkez, Konya yolu, Haymana yolu, TOKİ ve İncek olmak üzere 5 bölgeden oluşmaktadır. Merkeze uzaklığı 70 kilometreyi aşan mahallelerimiz olduğu da bir gerçeğimiz. Bu nedenle de ulaşım hizmetlerinde büyük sorunlar yaşanıyor.

Seçildiğimiz takdirde Ankara Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak koordineli çalışma neticesinde otobüs güzergâhları ve durak yerlerini yeniden gözden geçireceğiz. Özellikle otobüs sefer sayıları ve hizmet sürelerinin artırılmasını ve
toplu taşım araçlarının konforlarının iyileştirilmesini sağlayacağız.”

Ramazan Şimşek Cumhur İttifakı 31 Mart
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı