Advert

Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret

Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret

Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret
Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret Murat YILDIZ

Vatan Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tülin Oygür, Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ergül Bezci gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Soner Aksakal’la sohbet eden, Vatan Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tülin Oygür, Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ergül Bezci Ankara ve Gölbaşı’nda gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

Ankara’da kadın aday sayısı en fazla olan Vatan Partisi, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tülin Oygür ile birlikte 8 kadın aday ile Ankara’da yerel seçime giriyor.

“Güçlü ve Çağdaş Yarınlara” sloganı ile hareket ettiklerini belirten Vatan Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tülin Oygür, “ Vatan Partisi olarak, Devrimin başkentinde, Başkentin devrimini yapmak için Ankaralılardan yetki istiyoruz” dedi.

Oygür, son olarak Ankara’ya projelerini 100 adımda planladıklarını ve projelerin bitiminde Ankaralılar daha refah ve özgür bir Ankara’da yaşayacaklarını söyledi.

Vatan Partisi Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ergül Bezci ise seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, Gölbaşı’nda gittikleri her yerde halkın büyük bir teveccühü ile karşılaştıklarını söyledi.

Gölbaşı’nı ileriye taşıyacak projelerinin olduklarını belirten Bezci, Gölbaşı’nda eğitim, sanat, tarım, turizm ve sanayi sektörlerinde Ankara’nın marka ilçesi yapacaklarını vurguladı.

Ziyarete Vatan Partisi Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Parti Teşkilatı da eşlik etti.

Vatan Partisi Soner Aksakal Tülin Oygür Ergül Bezci
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı