Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-03-2019 17:31   Güncelleme : 18-03-2019 17:31

Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret

Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret

Vatan Partisi’nden gazetemize ziyaret

Vatan Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tülin Oygür, Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ergül Bezci gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Soner Aksakal’la sohbet eden, Vatan Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tülin Oygür, Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ergül Bezci Ankara ve Gölbaşı’nda gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

Ankara’da kadın aday sayısı en fazla olan Vatan Partisi, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tülin Oygür ile birlikte 8 kadın aday ile Ankara’da yerel seçime giriyor.

“Güçlü ve Çağdaş Yarınlara” sloganı ile hareket ettiklerini belirten Vatan Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tülin Oygür, “ Vatan Partisi olarak, Devrimin başkentinde, Başkentin devrimini yapmak için Ankaralılardan yetki istiyoruz” dedi.

Oygür, son olarak Ankara’ya projelerini 100 adımda planladıklarını ve projelerin bitiminde Ankaralılar daha refah ve özgür bir Ankara’da yaşayacaklarını söyledi.

Vatan Partisi Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ergül Bezci ise seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, Gölbaşı’nda gittikleri her yerde halkın büyük bir teveccühü ile karşılaştıklarını söyledi.

Gölbaşı’nı ileriye taşıyacak projelerinin olduklarını belirten Bezci, Gölbaşı’nda eğitim, sanat, tarım, turizm ve sanayi sektörlerinde Ankara’nın marka ilçesi yapacaklarını vurguladı.

Ziyarete Vatan Partisi Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Parti Teşkilatı da eşlik etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA