Advert

CHP Spor Kurulu Gölbaşı’nda toplandı

CHP Spor Kurulu Gölbaşı’nda toplandı

CHP Spor Kurulu Gölbaşı’nda toplandı
CHP Spor Kurulu Gölbaşı’nda toplandı Murat YILDIZ

CHP Spor Kurulu Koordinatörü Cemal Kaman Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Karaca, İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk , İyi Parti Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş,  Millet İttifakının İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy,İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk,  İlce Belediye Meclis Üyesi Adayları ile çok sayıda partili katıldı.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Karaca toplantıda yaptığı konuşmada, sporun hayatta ki önemine değindi.

Millet İttifakının İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy ise “Eğer seçimi kazanırsak 1 Nisandan itibaren yapacağımız en büyük hamlelerimiz spor konusunda ki yatırımlarımız olacak. Büyük bütçeler harcamadan yapabileceğimiz bir sürü iş var. Bir spor kompleksimiz var Ama kullanılmıyor. İçerisinde kapalı spor salonu, yüzme havuzu, çim, sentetik ve halı sahalarımız var. Güreş ile ilgili alanlarımız var. Yanı bizim otuza yakın çalışma yapabileceğimiz bir kompleksimiz var.  Gölbaşı belediyesi spor akademisini kurup burada çocuklarımıza ve gençlerimize istedikleri branşlarda yetiştirebileceğimiz bir yapılanmaya gideceğiz. 4-5 yıl içerisinde Türkiye’ye milli sporcu çıkartacak duruma geleceğiz” dedi.

Aksoy, son olarak Gölbaşı Belediyesinin şuanda 60 yakın kiralık arasının olduğu ve bunları iade ederek, buradan gelecek geliri de sporsal faaliyetlerde kullanacaklarını söyledi.

İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ise yaptığı konuşmada 31 Mart seçiminin önemine vurgu yaptı.

Öztürk, “Bundan sonra seçim çalışmalarımızı iki kat arttıracağız. Kekçe dememek için son 15 günü en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. İyi parti Ankara il başkanlığı ve milletvekillerimiz ile her zaman sizlerin emrindeyiz” dedi.

CHP Spor Kurulu Koordinatörü Cemal Kaman ise Spor Kurulunun amacı ve yapacağı çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Ankara Gölbaşı İbrahim Karaca Mahmut Aksoy CHP İyi Parti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı