Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 17-03-2019 10:56   Güncelleme : 17-03-2019 11:40

Koçak, Şimşek’le birlikte Gölbaşı’nı geziyor

Koçak, Şimşek’le birlikte Gölbaşı'nı geziyor

Koçak, Şimşek’le birlikte Gölbaşı’nı geziyor

Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek seçim çalışmalarına devam ediyor. Adım adım Gölbaşı’nı gezen Ramazan Şimşek’e bir destek de Ak Parti Belediye Başkan aday adayı ve Grup Başkanvekili Gökhan Koçak’tan geldi.

CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK

Ak Parti’den Belediye başkan aday adayı olan Gökhan Koçak, Gölbaşı’nın ittifak kapsamında MHP’ye bırakılmasının ardından Cumhur ittifakına tam destek vermeye devam ediyor.   ““ Makamda gözümüz yok tek amacımız var oda Gölbaşımıza ve ülkemize hizmet etmektir” diyen Gökhan Koçak Cumhur ittifakını başkan adayı Ramazan Şimşek’e açık destek vererek yine gönülleri fethetti.

ŞİMŞEK'İ SAHADA YALNIZ BIRAKMIYOR

2014 yerel seçimlerinde Ak Parti’nin Gölbaşı’nda seçim kazanmasında büyük faktörü olan Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Gölbaşı Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Gökhan Koçak  Cumhur İttifakı Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek’i sahada yalnız bırakmıyor.

Koçak, Ramazan Şimşek ile birlikte, köy, mahalle, ev ziyaretlerinde bulunarak, Cumhur İttifakının gönül bağını pekiştiriyor.

MAKAM MEVKİ SEVDASI YOK

Makam mevki beklentisi gözetmeden saha çalışmalarına devam  ve Ramazan Şimşek’e tam destek veren gönül adamı Koçak, cumhur ittifakının Gölbaşı’nda kazanması için var gücü ile çalışıyor.

Amacımız Gölbaşı’na hizmet diyen Koçak, “ Makamda gözümüz yok tek amacımız var oda Gölbaşımıza ve ülkemize hizmet etmektir” dedi.

SÖZ VERMİŞTİ SÖZÜNÜ TUTTU

Aday adaylığı sürecinde aday olamasa bile aday olacak arkadaşını destekleyeceği sözünü veren Gökhan Koçak, GÖLBAŞI’nın Cumhur ittifakı kapsamında MHP’ye bırakılmasının ardından MHP’nin adayı Ramazan Şimşek’e destek vererek bu sözünü de tutmuş oldu.

GÖNÜL ADAMI GÖKHAN KOÇAK HERKESİN TAKDİRİNİ KAZANIYOR

Sahada ki çalışmaları ile taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan Koçak, hizmet için durmadan yorulmadan çalışmalarına devam ediyor.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Onur 7 ay önce
Başkan yardımcılığı yakışır
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA