Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 17-03-2019 10:04   Güncelleme : 17-03-2019 10:04

TEŞEKKÜRLER GÖLBAŞI

TEŞEKKÜRLER GÖLBAŞI

TEŞEKKÜRLER GÖLBAŞI

Yaklaşık 4 aydır gece gündüz seçim çalışmalarına devam eden, halkın yakından tanıdığı Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre OKUR teşekkür ve destek mahiyetinde anlamlı bir açıklama yaptı.

OKUR’un yazılı açıklaması şu şekilde;

“Gölbaşı halkımızın beni bir evladı gibi görerek bugüne kadar gösterdikleri yoğun ilgi ve büyük destekleri için şükranlarımı sunarım.

Yaklaşık 4 aydır gece gündüz demeden yaptığımız gerek esnaf ziyaretleri gerekse halkımız ile beraber olan diğer çalışmalarımız ve halkımızın talepleri bize gösteriyorki Gölbaşımızda yapacağımız çok daha fazla hizmetlerimiz olacaktır.

Bizim için önemli olan Gölbaşımızın huzuru ve üst düzey yaşam standartlarına kavuşturulmasıdır.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Sayın Ramazan ŞİMŞEK ve Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarım görevlerini layıkıyla yapıp, ilçemize büyük katkılar sağlayacağını ümit ediyorum.

“CUMHUR İTTİFAKI ÜLKEMİZİN BEKASIDIR”

Gölbaşındaki yaşayan halkımızın bu noktada bizi yalnız bırakmayacağı ve rekor bir oy oranı ile bizi iktidara taşıyacağına inanıyorum.

Bu vesile ile tüm halkımıza saygılarımı sunar, önümüzdeki mahalli idareler seçimlerinde Ülkemizin, Ankaramızın ve Gölbaşımızın bekası için Cumhur İttifakımızı destekleyerek bizi yanlız bırakmamalarını özellikle rica ederim.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA