Advert

Sosyal konut müjdesi

Sosyal konut müjdesi

Sosyal konut müjdesi
Sosyal konut müjdesi Murat YILDIZ

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, dar gelirli vatandaşlara belediye öncülüğünde sosyal konut sözü verdi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, mahalli seçimleri kazandıkları takdirde yapacakları projelerden birisinin de dar gelirliler için sosyal konut olduğunu açıkladı.

Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Şimşek, “31 Mart mahalli seçimlerini kazanıp yönetime geldikleri takdirde düşündüğüm projelerden biri de dar gelirliler için sosyal konut olacak” dedi. 

Projelerini açıklamaya devam eden Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, projeden kendisine ait evi olmayan vatandaşların yararlanacağına dikkat çekerek şöyle konuştu:

“İnşallah kısa süre içinde Gölbaşı Belediyesi öncülüğünde ilçemizdeki dar gelirli vatandaşlarımıza yönelik Sosyal Konut Projesini hayata geçirileceğiz. Proje kapsamında ilk etapta 500 adet konut ile birlikte bu konutların ihtiyacı olan sosyal donatı alanları, yeşil alanlar, ticaret alanları da planlanmaktadır.”

Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek Sosyal Konut
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı