Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-03-2019 12:20   Güncelleme : 16-03-2019 12:20

GÖLBAŞI KENDİ KENDİNE YETER

GÖLBAŞI KENDİ KENDİNE YETER

GÖLBAŞI KENDİ KENDİNE YETER

Millet İttifakı Adayı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, “Yapacağımızı söyleriz, söylediysek yaparız,” dedi.

Millet İttifakı Adayı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde yapmak istediği hizmet ve projeler için gereken kaynağın nasıl bulanacağına ilişkin yaptığı açıklamada “Her şey parayla olmuyor, çalışkan, bilgili kadroların yoksa ya da kadrolarını çalıştırabilecek becerin ve hevesin yoksa zaten başarılı olamazsın.” İfadelerini kullandı.

Gölbaşı tercih edilen bir yer olacak

“ Gölbaşı herkes tarafından tercih edilen bir yer olacak’ diyen Aksoy “Benim hem iyi bir ekibim, hem bilgi ve birikimim, hem de hevesim var. En önemlisi de bu heves ve heyecandır. Ben nerede güzel bir şey, faydalı bir hizmet görsem “keşke Gölbaşı’mızda da olsa,” diyen bir adamım. Küçük bir taşra kasabası gibi görülmek ağrıma gidiyor. Bunu değiştireceğim. Gölbaşı bilinen, tanınan, tercih edilen bir yer olacak.

Gölbaşı kendi kendine yeter.

Bizim projelerimiz zaten uçuk kaçık, yapılmayacak projeler değil. Belediyenin kaynakları bütçesi, bunları yapmaya yeter. Gölbaşı kendi kendine yeter. Bütçemize, kaynaklarımıza, varlıklarımıza el uzattırmazsak her sorunumuzu çözeriz. Yeter ki yönetmesini bilelim. Yeter ki bütçeyi doğru kullanalım. Yeter ki israf ve gösterişe kaçmayalım.

Belediye başkanı seçildiğinde, Gölbaşı’nda üretilen, satılan ve yapılan hiçbir ürün ve hizmeti dışarıdan almayacağını belirten Aksoy, “ Gölbaşı’nın kaynakları ve bütçesini Gölbaşı için harcayacak, Gölbaşı’nın parasının Gölbaşı’nda kalmasını sağlayacağım.” Şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA