Advert

GÖLBAŞI KENDİ KENDİNE YETER

GÖLBAŞI KENDİ KENDİNE YETER

GÖLBAŞI KENDİ KENDİNE YETER
GÖLBAŞI KENDİ KENDİNE YETER Murat YILDIZ

Millet İttifakı Adayı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, “Yapacağımızı söyleriz, söylediysek yaparız,” dedi.

Millet İttifakı Adayı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde yapmak istediği hizmet ve projeler için gereken kaynağın nasıl bulanacağına ilişkin yaptığı açıklamada “Her şey parayla olmuyor, çalışkan, bilgili kadroların yoksa ya da kadrolarını çalıştırabilecek becerin ve hevesin yoksa zaten başarılı olamazsın.” İfadelerini kullandı.

Gölbaşı tercih edilen bir yer olacak

“ Gölbaşı herkes tarafından tercih edilen bir yer olacak’ diyen Aksoy “Benim hem iyi bir ekibim, hem bilgi ve birikimim, hem de hevesim var. En önemlisi de bu heves ve heyecandır. Ben nerede güzel bir şey, faydalı bir hizmet görsem “keşke Gölbaşı’mızda da olsa,” diyen bir adamım. Küçük bir taşra kasabası gibi görülmek ağrıma gidiyor. Bunu değiştireceğim. Gölbaşı bilinen, tanınan, tercih edilen bir yer olacak.

Gölbaşı kendi kendine yeter.

Bizim projelerimiz zaten uçuk kaçık, yapılmayacak projeler değil. Belediyenin kaynakları bütçesi, bunları yapmaya yeter. Gölbaşı kendi kendine yeter. Bütçemize, kaynaklarımıza, varlıklarımıza el uzattırmazsak her sorunumuzu çözeriz. Yeter ki yönetmesini bilelim. Yeter ki bütçeyi doğru kullanalım. Yeter ki israf ve gösterişe kaçmayalım.

Belediye başkanı seçildiğinde, Gölbaşı’nda üretilen, satılan ve yapılan hiçbir ürün ve hizmeti dışarıdan almayacağını belirten Aksoy, “ Gölbaşı’nın kaynakları ve bütçesini Gölbaşı için harcayacak, Gölbaşı’nın parasının Gölbaşı’nda kalmasını sağlayacağım.” Şeklinde konuştu.

Ankara Gölbaşı Mahmut Aksoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı