Advert

Şimşek: aydınlık yarınlar için çalışıyoruz

Şimşek: aydınlık yarınlar için çalışıyoruz

Şimşek: aydınlık yarınlar için çalışıyoruz
Şimşek: aydınlık yarınlar için çalışıyoruz Murat YILDIZ

Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Ercan Şimşek ve Ümit Atak seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kalırken, siyasi partiler de seçim çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. Millet İttifakı Adayı Mahmut Aksoy’un listesinde birinci sırada yer alan, 2014 seçimlerindeki Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Ercan Şimşek ve o dönemin İlçe Başkanı Ümit Atak’ın yer almasının Gölbaşı’nda dengeleri değiştirdiği gözleniyor.

Aksoy’un hazırladığı belediye meclis üyesi adayları listesinde yer alan Ercan Şimşek, duruşu ve tarzıyla beraber siyasal donanımı, tecrübesi ve başarıyla sürdürdüğü iş yaşamıyla da Gölbaşı halkı tarafından sevilen bir isim olarak Ankara Büyükşehir ve Gölbaşı’nda Millet İttifakına güç katıyor.

Meclis adayı arkadaşlarıyla mahalle mahalle, köy köy dolaşan Ercan Şimşek, Ankara’da Mansur Yavaş, Gölbaşı’nda ise Mahmut Aksoy ve belediye meclisi için halkın desteğini isterken; “2014’ten edindiğimiz tecrübelerle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bugün de belediye meclis adayı arkadaşlarım Ümit Atak, Ece Özen Akan ve Hasan Akgül ile birlikte Eymir ve İncek mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret edip, sorunlarını dinledik. Halkımıza projelerimizle ilgili bilgi verdik. Sayın Mahmut Aksoy’la ittifak kapsamında çıktığımız bu yolda, ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak için geceli gündüzlü, yağmur çamur demeden çalışıyoruz. İnşallah başarılı olur ve şehrimizi projelerimizle örnek bir kent haline getiririz” dedi.

 

Ankara Gölbaşı Ercan Şimşek İyi Parti Millet İttifakı CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı