Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 13-03-2019 18:50   Güncelleme : 13-03-2019 18:56

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gölbaşı'nda

"Yeni bir süreç başlayacak Ramazan kardeşimizle"

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gölbaşı'nda

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölbaşı'ndaki toplu açılış töreninde halka hitap etti.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Bugüne kadar 70 milyon liralık yatırımla Mogan’ı büyük oranda temizledik. Şimdi çok daha kaliteli yaşam alanı haline getiriyoruz. Millet bahçesini de içine alan 35 kilometrelik Kanal Ankara projesi ile şehrimize çok farklı bir eser kazandırıyoruz. Temelini çok yakın bir zamanda atıyoruz.

Konya Yolu boyunca inşa ettiğimiz köprülü kavşaklar hayırlı olsun. Şehir parkımız, 53 ayrı mahalle parkı, aile yaşam merkezleri gibi toplam 209 proje, belediyemiz tarafından sizlerin hizmetine sunuldu. 3 bin 512 yataklı yurtlar açtık, Gölbaşı’na gençlik merkezi kazandırmak için çalışmalara başladık. Yeni bir devlet hastanesi yapıyoruz.

Ülkemizin en önemli savunma sanayii merkezlerinden olan Uzay Sistemleri Entegrasyon Merkezi’ni Gölbaşı’nda kurduk. CHP bunu kıskanıyor. ‘Uzay merkezinin, uydunun ne işi var’ diyor. Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olacak Gölbaşı’nı projelerle desteklemeye devam edeceğiz.

'KANAL ANKARA' MESAJI

Buraya Ankara'nın en güzel millet bahçelerinden birini kuruyoruz. İmrahor’dan başlayıp Mogan’a kadar uzanacak 35 kilometrelik Kanal Ankara projesi ile şehrimize çok farklı bir eser kazandırıyoruz.

Ankara'nın güneyinin çehresini değiştireceğine inandığım bu projenin temelini çok yakında atıyoruz. Bugün resmi açılışını yaptığımız eserlerden biri de Konya yolu boyunca inşa ettiğimiz köprülü kavşaklardır. Belediyemiz gerçekten çok önemli yatırımlara imza attı. Gölbaşı'na bambaşka bir hava katan şehir parkımız, 53 ayrı park, spor merkezleri, kültür merkezleri gibi toplam 209 proje belediyemiz tarafından sizlerin hizmetine sunuldu. Bu vesileyle şimdi burada Fatih kardeşimiz de buraya kadar geldi. Şimdi yeni bir süreç başlayacak Ramazan kardeşimizle. Elele, omuz omuza 18 günümüz var.

Uzay sistemleri entegrasyon ve test merkezini Gölbaşı’nda kurduk. Bunu CHP kıskanıyor. “Ne işi var” diyor.

Türkiye gibi çevresinde dünyanın tüm güçlerinin hesap yaptığı bir coğrafyada her seçim bir beka seçimidir.

Ülkemizin tökezlemesini bekleyen terör örgütleri tüm umutlarını 31 Mart’a bağlamaktadır.

Sizler bu seçimde sadece belediye başkanlarını seçmekle kalmayacaksınız tüm hesapları bozacaksınız.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA