Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 11-03-2019 15:13   Güncelleme : 11-03-2019 16:21

Bir Ev Kül Oldu

Dün gece 22.00 sularında Boyalık Mahallesinde sebebi henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında vatandaşlardan birinin evi yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangına itfaiye ekiplerinin müdahalesi olmasına rağmen bölgenin şehir merkezine olan uzaklığı

Bir Ev Kül Oldu

Boyalık'ta çıkan yangında vatandaşın evi kül oldu

Dün gece 22.00 sularında Boyalık Mahallesinde sebebi henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında vatandaşlardan birinin evi yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangına itfaiye ekiplerinin müdahalesi olmasına rağmen bölgenin şehir merkezine olan uzaklığı dolayısıyla ev yanarak yerle bir oldu.

Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Gökhan Çelik ise konuyla ilgili daha önce MHP meclis üyeleri tarafından verilen önergenin dikkate alınmamasının sonucu olarak böyle bir olay yaşanmasından dolayı duyduğu üzüntüyü ile getirdi. Daha önce MHP meclis üyeleri tarafından Oyaca bölgesinde çevre köylere müdahale edebilecek bir itfaiye tesisi kurulabileceği yönünde önerge verilmişti.

Konunun yeni dönemde ivedilikle çözülmesinin vatandaşlar açısından faydalı olacağını, can ve mal kayıplarının önüne geçileceğini ifade eden Çelik, Oyaca bölgesinde yangınlara müdahil olabilecek bir tesis kurulması gerektiğinin altını çizdi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA