Advert

Bir Ev Kül Oldu

Dün gece 22.00 sularında Boyalık Mahallesinde sebebi henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında vatandaşlardan birinin evi yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangına itfaiye ekiplerinin müdahalesi olmasına rağmen bölgenin şehir merkezine olan uzaklığı

Bir Ev Kül Oldu
Bir Ev Kül Oldu Murat YILDIZ

Boyalık'ta çıkan yangında vatandaşın evi kül oldu

Dün gece 22.00 sularında Boyalık Mahallesinde sebebi henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında vatandaşlardan birinin evi yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangına itfaiye ekiplerinin müdahalesi olmasına rağmen bölgenin şehir merkezine olan uzaklığı dolayısıyla ev yanarak yerle bir oldu.

Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Gökhan Çelik ise konuyla ilgili daha önce MHP meclis üyeleri tarafından verilen önergenin dikkate alınmamasının sonucu olarak böyle bir olay yaşanmasından dolayı duyduğu üzüntüyü ile getirdi. Daha önce MHP meclis üyeleri tarafından Oyaca bölgesinde çevre köylere müdahale edebilecek bir itfaiye tesisi kurulabileceği yönünde önerge verilmişti.

Konunun yeni dönemde ivedilikle çözülmesinin vatandaşlar açısından faydalı olacağını, can ve mal kayıplarının önüne geçileceğini ifade eden Çelik, Oyaca bölgesinde yangınlara müdahil olabilecek bir tesis kurulması gerektiğinin altını çizdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı