Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-03-2019 13:02   Güncelleme : 10-03-2019 13:02

Türkiye'nin Seçime İhtiyacı Yok

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı’nda bir dizi faaliyette bulundu.

Türkiye'nin Seçime İhtiyacı Yok

Pakdemirli, Gölbaşı'ndaki ziyaretleri kapsamında AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Velihimmetli Mahallesi, Oyaca Mahallesi, Karagedik Mahallesi ve Karaali Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Pakdemirli, çiftçilerin sorunları dinledi.
Karagedik Mahallesi Kültür Merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaptı. 
Pakdemirli; “ Bu seçimler iki eksenli seçimdir. Birinci eksen bir tarafta bir şer ittifakı var. Bir tarafta da milletin, cumhurun kendisinin ittifakı var. Bu ittifaka destek olacağız. 24 Haziranda bir vize alındı sizden. 24 Haziranda Cumhur İttifakına bu ülkeyi sen yönet dediniz. 2023 kadar idare et. Şimdi bir yerel seçime doğru gidiyoruz. Bana göre önümüzde ki seçimlerin en önemlisidir. Bu yerel seçimlerde oy oranlarında gecen seçimlere göre bir miktar düşme olursa şer ittifakı, illet veya zillet ittifakı gelecekler hem sizlerin hem de bizlerin başlarını şişirecekler diyecekler ki hadi seçime gidelim. Türkiye’nin seçime ihtiyacı yok.  Türkiye son 16 yılda 13 defa seçime gitti. Her seçim demek seçim ekonomisi demek ister istemez. Her seçim demek birçok her seçim demek birçok şeyin ertelenmesi demektir. Seçim demek her kes için bir beklenti demektir.  Bu beklentilerden kurtulup kalan dört yılımızda Türkiye’yi geçmişte AK Parti hizmetlerinden çok daha ileriye taşıyacak bir şekilde sizlere hizmet etmemiz gerekiyor” dedi. 
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, vatandaşlardan 31 Mart seçimlerinde hem Ankara Büyükşehirde hemde Gölbaşı’nda Cumhur İttifakına destek vermelerini istedi. 
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ise birlik beraberlik mesajları verdi 
Karakaya “ Bin yıllık kardeşliği bir birinden koparmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Biz bu toprağın insanıyız. Bin yıldır bu coğrafyada birlikte yaşıyoruz. Dünyanın hangi coğrafyasına bakarsanız bakın Türk’ün olduğu yerde Kürt, Kürt’ün olduğu yerde Türk vardır. Amerikalı yok. PKK’lısı yok. FETÖ’sü yok. 15 Temmuz saldırısı yapıldı. En yakından yaşayanlarda biriside Karagedikdi. Türksat’a,Polis Akademisine,Cumhurbaşkanlığı Külliyesine, Genel Kurmay Başkanlığına  tanklarla çıplak elleri ile sokağa çıkanların üzerine yürüdüklerine hepimiz şahit olduk. O gün hepimiz etnik kökene bakmadan sokaklara çıktık. O gün bu ülkeyi, devleti, hükümeti işgale kalkışanlara karşı hep birlikte durduk. 251 kardeşimizi şehit verdik.  İki bin kardeşimiz yaralandı” dedi. 
AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin “ Biz bu seçimlere cumhur ittifakı olarak giriyoruz. Karşımızda başını Cumhuriyet Halk Partisinin çektiği bir ittifak var. Bu ittifak yıkım ittifakıdır.  Cumhuriyet Halk Partisi bu güne kadar bu ülkeye tek bir çivi çakmış değil, tek bir eser bırakmış değil, milletin derdi ile dertlenmiş bir siyasi anlayış değildir. Bunlar imam hatip okulların kapısına kilit vuran başörtülü kardeşlerimizin başında ki, namusumuz bildiğimiz o başörtüsüne kirli ellerini uzatan bir anlayıştır. Bu anlayışa bir kez daha 31 Mart tarihinde çok güçlü bir şekilde mesaj vermeliyiz. Dur demeliyiz. Bu anlayışa geçit vermemeliyiz. Ben inanıyorum ki bu güne kadar nasıl bize destek olduysanız. Genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız bütün mazlumların sesi olan Recep Tayip Erdoğan’a nasıl destek olduysanız yine destek olacaksınız” dedi. 
Yapılan konuşmaların ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve MHP'nin Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ve beraberindekiler birlikte Karaali Mahallesine geçtiler. 
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Karaali Mahallesinde çiftçilerle bir araya gelerek dertlerini dinledi.31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı için destek istedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA