Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-03-2019 18:02   Güncelleme : 09-03-2019 21:00

Özhaseki'ye Ankara Çok Rahatlıkla Teslim Edilir

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, Gölbaşı’nda Fahrettin Aydınlı ve Selami Ünlü’nün düzenlediği programa katıldı.

Özhaseki'ye Ankara Çok Rahatlıkla Teslim Edilir

Gölbaşı’nda bir işletmede gerçekleşen toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Adem Yıldız, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayları, İlçe Teşkilatı ve çok sayıda davetli katıldı. Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, 31 Mart seçimlerinin önemine değindi. Millet ittifakını eleştiren Karakaya; “Ankara seçimlerini alırsak, Ankara’ya daha fazla hizmet ederiz demiyorlar.

Böyle bir iddia yok. Ne var Cumhurbaşkanlığını ve Cumhurbaşkanının meşrutiyetini tartışmaya acarız. Seçim isteriz. Vermiyorsanız sokağa ineriz. Tehdit bu çok acık. Kimse bu seçimi genel yönetimden ayrı düşünmüyor. Bir şeyin aracı olarak düşünüyorlar. Bu beka sorunu değilde ne? Türkiye’yi bir yönetim krizine, yönetim sorununa, tartışmasına götürmenin kime ne faydası olacaktır. Dolayısıyla bu seçimler beka seçimidir” dedi. Ankara Büyükşehir Belediyesinin önemine de değinen MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya “ Hizmet yarışından çıkarıldı.

Tamamen bir ideolojik yarışa kondu. İdeolojik yarışa koyanlarda ortada bellidir. Onun için Türkiye’nin bir yönetim krizi yaşamadan, sorunların sağlıklı bir şekilde çözümünü sağlamak ve mevcut sistemini yerleştirilmeye çalışıldığı bu süreçte Türkiye’de başka tartışmaları ortaya çıkaracak tercihlerde bulunmamak lazım. Bu anlamda Ankara sembolleşti. Ankara Ahmedin Mehmedin belediye başkanı olması değil. Eğer gerçekten hizmet anlamında diyorsak Mehmet Özhaseki’nin belediye başkanlığı konusunda ki geçmişi, tecrübesi ve bakanlık yapmış alanla ilgili olarak. Şuan kendi partisinde tün Belediyelerden Sorunlu Genel Başkan Yardımcılığı ve çok önemli görevlerde bulunmuş. Yanı Ankara’nın çok rahatlıkla teslim edilebilecek bir şahsiyettir” diye konuştu. Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ise katılımcılara teşekkür ederek, Cumhur İttifakı olarak 31 Mart seçimlerinde hem Ankara’da hemde Gölbaşı’nda zaferle çıkacaklarına inandıklarını söyledi. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA