Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-03-2019 09:33   Güncelleme : 09-03-2019 21:02

Asenalardan Muhteşem Program

MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nın Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği gece muhteşem geçti.

Asenalardan Muhteşem Program

Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir gece düzenledi. Geceye katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, 31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimlerde, Gölbaşılıların hem Ankara’da hem de Gölbaşı’nda Cumhur ittifakına zafer yaşatacağına inandığını bildirdi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Buket Yemen Kadimoğulları ve teşkilat mensubu Asenaların katılımı ile gerçekleştirilen gecede Karakaya, “Büyükşehirde sayın Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda da kardeşimiz sayın Ramazan Şimşek için kalan 22 günlük sürede her zaman sahada olacağız” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, katılımcılardan gece gündüz çalışma konusunda söz alırken programda bir konuşma yapan Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek de, Gölbaşı’na yeni bir hikaye yazmak adına yola çıktıklarını belirterek “Güzel ilçemizi sizlerle birlikte omuz omuza yönetmek için biz hazırız. Tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyorum. Bu muhteşem kalabalık inanıyorum ki hem Ankara’da hem de Gölbaşı’nda Cumhur ittifakının başarısının göstergesi olacak” diye konuştu.

ŞİMŞEK’TEN ÇİÇEK

Bu arada Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Şimşek, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen geceye katılan Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’nın eşi Serpil Karakaya ve MHP Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Buket Yemen Kadimoğulları’na birer çiçek takdim etti.

Geceye katılan sanatçılar, Gölbaşılıasenalar, geceye katılan sanatçılara eşlik ederken gönüllerince eğlendiler.

MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak başladığı konuşmasında şunları söyledi; "Tarihten bu yana toplumumuzda kadının yeri ve önemi oldukça önemlidir. Kadın cephede Mustafa Kemal'in yanında olan Halide Edip'tir Kadın cephane taşırken donarak şehit olan Şerife Bacı'dır kadın nene hatun dur yeri gelince ülke yönetir. Güçlüdür daima diktir evini eşini yavrusunu ve vatanını seven ve sahiplenendir. Elinin değdiği heryerde bir güzellik olan emeğinin olduğu yerde iz bırakandır. Kadın bilimden sanat'a siyasetten spor'a her yerdedir. Geleceği şekillendirecek yarının Fatih'lerini Mustafa Kemal'lerini Alparslan Türkeş'lerini yetiştirerek vatana adayacak olan Türk kadınları olarak varız buradayız. Yeryüzünde bir tanesin teksin vefalı ilkeli yüce Türk kadını günün kutlu olsun. Bir gün değil hergün hakettiğin değeri görmen dileğiyle."dedi

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA