Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-03-2019 18:37   Güncelleme : 07-03-2019 18:37

Fatih Duruay, “ Bu meclis tarih yazdı”

Fatih Duruay, “ Bu meclis tarih yazdı”

Fatih Duruay, “ Bu meclis tarih yazdı”

Gölbaşı Belediye Meclisi, 2014-2019 çalışma döneminin son toplantısını gerçekleştirdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay önderliğinde, Gölbaşı Belediye Meclisi 2014-2019 çalışma döneminin son toplantısını düzenledi.

Toplantıda konuşan Grup Başkanvekilleri partileri adına helallik istediler.

Meclis toplantısının ardından sırasıyla Gökhan Koçak, Ali İhsan Güçlü, Bülent Elikesik ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay birer konuşma gerçekleştirdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay konuşmasına herkesten helallik isteyerek başladı.

Duruay “Bu meclis tarih yazdı. 5 senen önce kime söyleseniz Mogan Gölünün temizliği başlayacak. Konya Yolu altta alınacak deseniz, bunlar siyesi olarak söylenen sözler veya seçim vaadi derlerdi. Sizlerin ve siyasi büyüklerimizin yardımlarıyla Gölbaşımızın çok önemli iki büyük sıkıntısını çözdük. Bunların yanında hastanemizin yapılaması, Mobese Sitemi, Köprülü Kavşakların yapılması ve birçok yatırımızı sizlerin yardımlarıyla Gölbaşımıza kazandırdık. Gene sizlerin yardımıyla Gölbaşı’nın en büyük parkını yaptık. Kültür merkezler yaptık. Büyükşehirden çok büyük destekler aldık. Hepimiz her zaman Gölbaşı’nın menfaatine işler yaptık. Ben inanıyorum ki yeni dönemde kim gelirse gelsin Gölbaşı için çalışmaya devam edecek” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA