Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-03-2019 18:14   Güncelleme : 07-03-2019 18:14

Meclise Veda; Ali İhsan Güçlü 'Amacımız hep insana hizmeti merkeze alan bir yaklaşımla görev yapmaya gayret etmek oldu'

Gölbaşı Belediye Meclisi, 2014-2019 çalışma döneminin son toplantısını gerçekleştirdi.

Meclise Veda; Ali İhsan Güçlü 'Amacımız hep insana hizmeti merkeze alan bir yaklaşımla görev yapmaya gayret etmek oldu'

Gölbaşı Belediye Meclisi, 2014-2019 çalışma döneminin son toplantısını gerçekleştirdi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay önderliğinde, Gölbaşı Belediye Meclisi 2014-2019 çalışma döneminin son toplantısını düzenledi.
Toplantıda konuşan Grup Başkanvekilleri partileri adına helallik istediler.
Meclis toplantısının ardından sırasıyla Gökhan Koçak, Ali İhsan Güçlü, Bülent Elikesik birer konuşma gerçekleştirdi.
Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Ali İhsan Güçlü:
“Bizler beş yıl önce milletin beğenisine çıkarak sevgili hemşerilerimizin takdiri ile meclis üyesi seçilerek hizmet imkanı bulduk. Gölbaşı’nın menfaatine olacağına inandığımız önergeleri görevimiz boyunca meclisin gündemine taşımaya gayret ettik. Gölbaşı’nın çıkarına olacak önergeler sunulduğu zaman destek verdik. İnandığımız değerlere uygun görmediğimiz bazı önergelerin düzeltilerek meclisten geçmesine, eğer bu mümkün değilse tamamen gündeme alınmamasına gayret gösterdik. Hiçbir zaman kişileri ve kurumları hedef alarak bir işin içinde olmadık, amacımız hep insana hizmeti merkeze alan bir yaklaşımla görev yapmaya gayret etmek oldu. Ancak görev yaptığımız süreçte istemeyerekte olsa kırdığımız üzdüğümüz arkadaşlarımız oldu ise haklarını helal etsinler. Bizden yana hakkımız helal olsun. Bundan sonra da inşallah Gölbaşı’mızın sosyal, ekonomik ve kültürel hayatına sivil toplum alanında yapacağım çalışmalarla aktif katkılarda bulunmaya devam edeceğim” dedi.
31 Mart seçimlerinin ülkeye hayırlar getirmesini dileyen Güçlü, “Tüm bu süreçte siyasetin baş aktörleri olan siyasetçilere düşen sorumluluk siyasi ahlak kurallarına azami dikkat göstererek hareket etmektir. Siyasetçileri değerlendirme yaparak yetkilendirecek olan milletimize düşen sorumluluk ise seçimlerin gelip geçici olduğu komşuluğun, akrabalığın ve aynı millete mensup olmanın verdiği ruh iklimin devamlı olduğunu unutmadan hareket etmektir. Bu kapsamda yapılmakta olan mahalli idareler seçimlerinin devletimize, milletimize ve ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Ali İhsan Güçlü, konuşmasına Mehmet Akif Ersoy’un “Girmeden tefrika bir millete düşman giremez,Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez” sözleri ile son verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA