Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-03-2019 15:11   Güncelleme : 07-03-2019 15:11

Mehmet Öztürk “Projelerimiz Şimdiden Hayata Geçmeye Başlıyor”

Mehmet Öztürk “Projelerimiz Şimdiden Hayata Geçmeye Başlıyor”

Mehmet Öztürk “Projelerimiz Şimdiden Hayata Geçmeye Başlıyor”

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ilçemizin önemli değerlerinden merhum sanatçı Halis Bozkurt’un adının sanat sokağına verilmesi ile ilgili olarak konuşan İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk bu önerinin fikir babasının belediye başkan adayları Mahmut Aksoy olduğunu söyledi.

Öztürk “Belediye başkan adayımız Mahmut Aksoy, Mehmet Halis Bozkurt’un vefatının ardından Gölbaşı’nda bir sanat sokağına onun adının verilmesi gerektiğini hep dile getirmiş, adaylığının açıklanmasının ardından da yaptığı ziyaretlerde bu projeyi hayata geçireceklerini söylemiştir. 18 Şubat’ta yerel sanatçılarla yaptığı toplantıda, “Kıymetli yazar, şair ve ressam Mehmet Halis Bozkurt’un isminin yaşayacağı bir sanat sokağı projemiz var’ demiş, 2 Mart’ta yaptığımız proje tanıtım toplantısında da bunu duyurmuştur.

Belediye meclisinde Mahmut Başkanımızın düşündüğü projemizle ile ilgili karar alınmış. Bu bizi mutlu etti. Sanat sokağını Gölbaşı’na yakışır hale getirmek inşallah Mahmut başkanımıza nasip olacak” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA