Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-03-2019 13:58   Güncelleme : 07-03-2019 13:58

Gölbaşı Sokakları Canlanacak

Cumhur İttifakı Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçede esnafların yüzünün güleceği hizmetlere imza atacaklarını belirterek “Gölbaşı bizimle beraber vatandaşın rahat rahat alışveriş yaptığı güzel mekanlara kavuşacak

Gölbaşı Sokakları Canlanacak

Cumhur İttifakı Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçede esnafların yüzünün güleceği hizmetlere imza atacaklarını belirterek “Gölbaşı bizimle beraber vatandaşın rahat rahat alışveriş yaptığı güzel mekanlara kavuşacak” dedi.

ADIM ADIM ESNAF TURU

31 Mart’ta gerçekleştirilecek mahalli seçimlerle ilgili olarak çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçenin tüm caddelerindeki esnafları da adım adım ziyaret etmeye devam ediyor.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Şimşek, Gölbaşı esnafına geleceğe dönük müjdeler verdi. Şimşek, şunları söyledi:

“CANLI VE HUZURLU MEKANLAR

“Açıkça ifade etmek isterim ki, inşallah seçimleri kazandıktan sonra alışverişlerin huzur içinde canlı yapılabildiği, insanların birbiriyle sohbetlerini yapabildiği mekanlar oluşturacağız. Bu mekanları da mevcut caddelerimizden oluşturmak için planlarımız hazır. Cemal Gürsel, Cumhuriyet, Şehit Gaffar Okkan, Haymana Yolu Bulvarı, Şehit Oğuz Kaan Usta, Şehit Selami Atabey, Hükümet ve kısacası Gölbaşı caddeleri de inşallah Bahçelievler’in 7. Cadde ya da Kavaklıdere’nin Tunalı Hilmi Caddesi’ni aratmayacak duruma gelecek.

Tüm hemşehrilerimiz cıvıl cıvıl mekanlarda gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapabilecekler ve dinlenebilecekler. O günler de inanıyorum ki çok uzak değil. Böylece hem Gölbaşılı hemşehrilerimiz rahat alışveriş yapma imkanına kavuşacak hem de esnaflarımız ekonomik yönden güçlenecek.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA