Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-03-2019 17:31   Güncelleme : 06-03-2019 17:31

Başarı Ancak Güçlü Bir Ekiple Yakalanır

Millet İttifakı İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy ve Belediye meclis üyesi adayları Gölbaşı’nda cadde cadde, sokak sokak vatandaşları ve esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.

Başarı Ancak Güçlü Bir Ekiple Yakalanır

Aksoy “Başarı ancak güçlü bir ekiple yakalanır”

Millet İttifakı İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy ve Belediye meclis üyesi adayları Gölbaşı’nda cadde cadde, sokak sokak vatandaşları ve esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.

Güçlü kadrosuyla çalışmalarını sürdüren Milleti İttifakı, Oğuz Kaan Usta Caddesi ve Seğmenler Pazar yeri esnaflarını ziyaret etti. Başkan Aksoy ve meclis üyesi adayları esnafları tek tek ziyaret ederek sorunlarını dinledi, vatandaşlarla kucaklaştı ve 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

Güçlü bir ekip kurduk

Gördükleri ilgiden ve destekten son derece memnun kaldığını ifade eden Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, “Biz boş vaatler vermiyoruz. Esnaflarımız ciddi sıkıntılar içerisinde. Ben de esnafım. Aynı sıkıntıları bizler de yaşıyoruz ve sorunları en yakından yaşayan, bilen biriyim. Sağlam bir ekip kurduk. Gölbaşılı esnaflarımızı sıkıntılarından kurtaracak projelerle geliyoruz. Gölbaşı’nda üretilen ve satılan ürünleri Ankara dışından değil, Gölbaşı’ndan alacağız. Gelişi güzel düzenlenmiş cadde ve sokaklara restore edeceğiz. Esnaflarımızla sürekli bir araya gelip, taleplerini dinleyeceğiz ve sorunlarına birlikte çözüm bulacağız. Biz tecrübeli, işini bilen, Gölbaşı’nı bilen güçlü bir ekip kurduk. Başarı ancak güçlü bir ekiple yakalanır” dedi.

Birlikte büyüyecek, birlikte güçleneceğiz

Pazar esnafının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Aksoy, yönetime geldiklerinde yapacakları projeler hakkında da bilgi verdi. Pazarcılarla tek tek ilgilenen Aksoy, göreve geldikten sonra pazaryerlerinin eksiklerini gidereceklerini söyledi.

Semt pazarlarının ekonomiye önemli katkı sağladığını söyleyen  Başkan Adayı Aksoy, “Seğmenler Pazaryeri’nde esnafımızla ve hemşerilerimizle kucaklaştık. Esnafımızın sıkıntılarını biliyoruz. Göreve gelir gelmez bu sorunları çözmek için mücadele edeceğiz. Biliyoruz ki hayat pahalı, görüyoruz ki esnafımız kaygılı ama herkesin içinde bir umut var. Biz bu düzeni değiştireceğiz. Birlikte büyüyecek, birlikte güçleneceğiz.” Dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
143. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA