Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-03-2019 18:46   Güncelleme : 05-03-2019 18:59

Şahin ve Şimşek’e esnaf gezisinde yoğun ilgi

Şahin ve Şimşek’e esnaf gezisinde yoğun ilgi

Şahin ve Şimşek’e esnaf gezisinde yoğun ilgi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, yerel seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı'nda ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ve beraberindekiler, Gölbaşı Ankara caddesinde bulunan esnafı ziyaret etti.

Vatandaşlar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’e ve Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e esnaf gezisinde yoğun ilgi gösterdi.

Fatih Şahin, ilçede MHP Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

 Şahin, burada yaptığı açıklamada “ Ak Parti ve MHP teşkilatı ile gerçekleştirdiğimiz esnaf gezisinde 31 Marttın güzel bir habercisiydi. Halkımızdan çok güzel teveccühler var.  Hem Ramazan Şimşek başkanımıza hemde Ak Parti ve MHP meclis üyelerine çok güzel bir ilgi var. Milletimiz 31 Marttı hasretle bekliyor, Gereken yerlere sandıktan gereken cevabı vermek için sabırsızlanıyor” dedi.

Şahin son olarak durmadan 31 Martta kadar çalışıp hem Ankara’da Mehmet Özhaseki’yi hemde Gölbaşı’nda Ramazan Şimşek’in zaferle çıkmalarını için çalışacaklarını söyledi.  

Yerel seçime Cumhur İttifakı olarak katıldığına işaret eden Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, seçilmesi durumunda büyük projeler hayata geçireceklerini belirterek, vatandaşlardan destek istedi.

Esnaf ziyaretlerine Şahin yanı sıra  Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek,Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti Gölbaşı belediye meclis üyesi adayı Osman Karaaslan’da katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA