Advert

Uğur Mirza Gururlandırdı

Dünyanın en prestijli kickboks turnuvalarından olan 40 ülkeden 3753 sporcunun katıldığı Wako Kick Boks Dünya Kupası Irish Open 2019’a Türk Milli Takımı damgasını vurdu.

Uğur Mirza Gururlandırdı
Uğur Mirza Gururlandırdı Murat YILDIZ

Dünyanın en prestijli kickboks turnuvalarından olan, 40 ülkeden 3753 sporcunun katıldığı Wako Kick Boks Dünya Kupası Irish Open 2019’a Türk Milli Takımı damgasını vurdu. MHP Belediye Meclis Üyesi adayı Uğur Mirza’nın antrenörlüğünü yaptığı Milli Takım turnuvadan 1 altın madalya, 1 bronz ve 1 kupayla ayrıldı. 81 kilogramda Muhammed Yusuf Zengin dünya şampiyonu olurken, Osman Uğur Koçak ise 94 kilogramda dünya 3'üncüsü oldu.

Turnuva öncesi bir açıklama yapan Türk Milli Takımı antrenörü Uğur Mirza şu ifadeleri kullandı:

“Wako Kick Boks Dünya Kupası Irish Open 2019 için antrenörlüğünü yaptığım Kick Boks Milli Takımımız ile birlikte şanlı Türk bayrağımızı dalgalandırmak ve göndere çektirmek için İrlanda’nın başkenti Dublin'deyiz. Vatan millet bayrak aşkı için görevin her türlüsünün kutsal olduğuna olan inancımızla Milli Takım antrenörü olarak aldığımız kutlu görevi layığı ile yapmak için elimden geleni yapacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Uğur Mirza Muhammed Yusuf Zengin Osman Uğur Koçak
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı