Advert

MHP kadın kolları toplandı

MHP kadın kolları toplandı

MHP kadın kolları toplandı
MHP kadın kolları toplandı Murat YILDIZ

MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanlığı seçim süresince çalışan kadınlara moral olması amacıyla kahvaltı programı düzenlendi.

Hisar cay bahçesinde düzenlenen programa, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Eşi Yeşim Şimşek, MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik MHP kadın kolları teşkilat üyeleri katıldı.

MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik, toplantıyı kadınlar arasında birlik ve beraberliği kuvvetlendirmek için ve moral amaçlı düzenlediklerini söyledi. 

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ise kadınların önemine değinerek seçim sürecinde sürekli çalışan MHP kadın kollarına teşekkür etti.

Şimşek, “ Kadınlar bizim için çok önemlidir. Onlar bizim gidemediğimiz yerlere giderek bizim sesimiz oluyorlar.  MHP kadın kollarlına bu güne kadar yaptıkları önemli çalışmalardan dolayı ve sürekli yanımızda yer aldıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Ankara Gölbaşı MHP İlçe Başkanı Ramazan Şimşek yerel seçim Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı