Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 03-03-2019 17:52   Güncelleme : 03-03-2019 18:02

CHP meclis üyesi adaylarını tanıttı

CHP meclis üyesi adaylarını tanıttı

CHP meclis üyesi adaylarını tanıttı

CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adaylarının Tanıtım Toplantısı Yapıldı

CHP Gölbaşı ilçe örgütü CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tanıttı.

CHP SKM’ de gerçekleştirilen basın toplantısında CHP Gölbaşı ilçe Başkanı İbrahim Karaca,"Belediye Meclis Aday Üyelerimizi bugün sizlerle tanıştırmak istedik. Her biri birbirinden kıymetli olan arkadaşlarımız kendi uzmanlık alanlarında Gölbaşı için çalışacaklar” dedi.

Karaca şöyle devam etti;

“31 Mart yerel seçimlerine 28 kaldı. CHP Gölbaşı olarak meclis üyesi listelerimizle seçime gireceğiz. Ama biz Millet İttifakı İyi Parti Belediye Başkan Adayı sonuna kadar destekleyeceğiz. Mahmut Aksoy belediye başkan adayımızdır.  Neden ayrı liste çıkarttığımızı daha önce açıklamıştık. Artık önümüze bakıyoruz. 28 günlük süreçte CHP’nin mecliste temsilliyetini nasıl arttırabiliriz. Ankara’da Mansur Yavaş’ı ve Gölbaşı’nda Mahmut Aksoy nasıl başkan yapabiliriz. Bütün mücadelemiz. Bu yöndedir”

Millet İttifakı İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy ise omuz, omuza vererek Gölbaşı’nda kazanmak için çalışmaları gerektiğini söyledi.

Aksoy “31 Martta hem Ankara’da hemde Gölbaşı’nda başarılı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Aksoy son olarak Türkiye’de beka sorunu olmadığını belirterek, 31 Mart seçimlerinin sadece bir yerel seçim olduğunun altını çizdi.

Meclis Üyesi Adaylarından Özgür Ökmen yaptığı açıklamada CHP bayrağını her yerde dalgalandırmak için çalışacaklarını söyledi.

Ökmen “ Amacımız CHP’nin bize verdiği görevi layıkıyla yerine getirmektir. Parti kimliğimizi ortaya koyduk. Bundan sonra 31 Martta kadar köylerde, mahallelerde, sokaklarda her yerde CHP bayrağını en tepeye taşımak için çalışmaya söz verdik” dedi.

CHP eski İlçe Başkanı ve Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Elikesik ise CHP’ye sahip çıkarak çalışmaları gerektiğini söyledi.

Belediye Meclis Üye Adaylarını tek tek çağıran CHP Gölbaşı ilçe Başkanı İbrahim Karaca, adayları bası mensuplarına tanıttı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA