Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-03-2019 18:29   Güncelleme : 02-03-2019 20:18

Mesut Doğan "Biz inanıyoruz ki kazanmak için her şey mübah değildir"

Saadet Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Doğan Gölbaşı’nda Seçim İrtibat Ofisi (SİO) açılışına katıldı.

Mesut Doğan

Mesut Doğan, "Biz inanıyoruz ki kazanmak için her şey mübah değildir"

Saadet Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Doğan Gölbaşı’nda Seçim İrtibat Ofisi (SİO) açılışına katıldı. 

Açılış öncesinde Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatının düzenlediği “Sevgi Yürüyüşüne” katılan Doğan, Saadet Partisi Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Halil Adıgüzel ve meclis üyesi adayları ile birlikte vatandaşlara karanfil dağıttı. 

Yürüyüş sonrasında açılışı gerçekleştirilen SİO önünde toplanan kalabalığa seslenen Saadet Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Doğan, "Biz inanıyoruz ki kazanmak için her şey mübah değildir" dedi.

Doğan, şöyle devam etti:

“Hiç kimsenin bir gün daha ömrünü uzatmak için bu ülkede yaşayan insanların arasına nefret tohumları ekme hakkı yoktur. Saadet Partililer olarak seçim süresince insanlarımızın arasında gerginlik oluşmasına asla müsade etmeyeceğiz. Çünkü biz bu ülkede yaşayan tüm partililer ve insanlar arasında köprü vazifesi görmekteyiz. Biz şunu çok iyi bilmekteyiz. Eğer ortak paydalarımızı zayıflatır, insanlar arasındaki muhabbeti bozar ve aynı camide namaz kılan insanların birbirlerine şüphe ile bakacağı bir dünya oluşturursak seçimi kimin kazanacağının bir anlamı olmaz.” 

Ankara ile ilgili projelerini de açıklayan Mesut Doğan, 1 Nisan'dan itibaren israfın olmadığı bir yönetim inşa edeceklerini söyledi. 

Doğan, “İsraf insanların çöplükten ekmek topladığı bir şehirde, insanların parasını çöpe atmaktır ki bunu kabul etmemiz mümkün değildir. Torpilin olmadığı bir yönetim anlayışı inşa edeceğiz. Yine hep beraber Ankara’da israfın, rüşvetin ve yolsuzluğun olmadığı bir yönetim anlayışı içinde olacağız” ifadelerini kullandı. 

Saadet Partisi Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Halil Adıgüzel ise Gölbaşı’nda gittikleri her yerde halkın teveccühü ile karşılaştıklarının altını çizerek, Saadet Partisi’nin Gölbaşı’nda halk ile ittifakı kurduğunu söyledi. 

Gölbaşı’na hizmet edecek bir kadro kurduklarını ifade eden Halil Adıgüzel, “Gölbaşı vizyonumuz halkımızın vizyonudur. Sizlerle belirlediğimiz vizyondur. Projelerimiz ve çalışmalarımızı sizlerle birlikte belirledik. Projelerimizin uygulamasını da yine sizlerle birlikte yapacağız inşallah. Yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalar insan odaklı çalışmalardır” dedi. 

Adıgüzel, son olarak çalışmalara başladıkları günden bu zaman kadar Gölbaşı halkının kendilerine büyük bir ilgi gösterdiklerini belirterek, tüm Gölbaşı halkına teşekkür etti. 

Konuşmaların ardından SİO açılışı gerçekleştirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA