Advert

AK GENÇLİK SAHADA

AK GENÇLİK SAHADA

AK GENÇLİK SAHADA
AK GENÇLİK SAHADA Murat YILDIZ

AK Parti Gençlik Kolları seçim startı verildiği günden beri seçim çalışmaları kapsamında sahada seçmenin nabzını tutmaya devam ediyor.

Genç seçmenlerin doğum günü kutlamaları, genç kıraathane buluşmaları, genç esnaf ziyaretleri, Pazar esnafına ve gece mesai yapan çalışanlara çorba ikramı vb. çalışmaları gerçekleştiren gençlik kolları meclis üyeliği listesinde genç isimlere ve özellikle her şeyden önce abi bildikleri  Gençlik Kolları Başkanı Faik Eldekçi’ye yer verilmesinden sonra çalışmalarına hız verdi.

Ak Gençlik’ten Mektup var

 Tüm mahalleleri sokak sokak gezen gençlik kolları, Faik Eldekçi’nin ilk defa oy kullanacak seçmenlere yazdığı mektubu genç seçmenlere iletiyor. Ak Gençlikten mektup var diyerek kapıları çalan teşkilat,  Eldekçi’nin Cumhur İttifakına vurgu yaptığı ve Gölbaşında Ramazan Şimşek Ankara’da Mehmet Özhaseki’ye destek istediği mektupları ilk defa oy kullanacak seçmenlere götürüyor.

ÜÇLÜ OLSUN GÜÇLÜ OLSUN

Mektupta aynı zamanda üçlü olsun güçlü olsun diyerek meclis üyeliği için destek isteyen Faik Eldekçi; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ülkemizin daha güçlü bir şekilde geleceğe yürümesi için kurdukları Cumhur İttifakı’nın önemini vurguluyor.

Aynı zamanda tüm meclis üyesi adaylarıyla kapı kapı gezen gençlik teşkilatı, çalışmalarını; adeta başkanlarının Cumhur İttifakı Teşkilat Kaynaşma ve Aday tanıtım toplantısında, ‘’Buradan Ak Gençlik adına söz veriyorum Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı hem Ramazan Başkanımızı hemde Özhaseki Başkanımızı rekor bir oyla zafere taşıyacağız.’’ sözünü söz belleyerek gerçekleştiriyor.

AK Parti Gençlik Kolları AK Parti Faik Eldekçi Recep Tayyip Erdoğan Devlet Bahçeli Cumhur İttifakı Ramazan Şimşek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı