Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-02-2019 11:01   Güncelleme : 28-02-2019 11:01

AK GENÇLİK SAHADA

AK GENÇLİK SAHADA

AK GENÇLİK SAHADA

AK Parti Gençlik Kolları seçim startı verildiği günden beri seçim çalışmaları kapsamında sahada seçmenin nabzını tutmaya devam ediyor.

Genç seçmenlerin doğum günü kutlamaları, genç kıraathane buluşmaları, genç esnaf ziyaretleri, Pazar esnafına ve gece mesai yapan çalışanlara çorba ikramı vb. çalışmaları gerçekleştiren gençlik kolları meclis üyeliği listesinde genç isimlere ve özellikle her şeyden önce abi bildikleri  Gençlik Kolları Başkanı Faik Eldekçi’ye yer verilmesinden sonra çalışmalarına hız verdi.

Ak Gençlik’ten Mektup var

 Tüm mahalleleri sokak sokak gezen gençlik kolları, Faik Eldekçi’nin ilk defa oy kullanacak seçmenlere yazdığı mektubu genç seçmenlere iletiyor. Ak Gençlikten mektup var diyerek kapıları çalan teşkilat,  Eldekçi’nin Cumhur İttifakına vurgu yaptığı ve Gölbaşında Ramazan Şimşek Ankara’da Mehmet Özhaseki’ye destek istediği mektupları ilk defa oy kullanacak seçmenlere götürüyor.

ÜÇLÜ OLSUN GÜÇLÜ OLSUN

Mektupta aynı zamanda üçlü olsun güçlü olsun diyerek meclis üyeliği için destek isteyen Faik Eldekçi; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ülkemizin daha güçlü bir şekilde geleceğe yürümesi için kurdukları Cumhur İttifakı’nın önemini vurguluyor.

Aynı zamanda tüm meclis üyesi adaylarıyla kapı kapı gezen gençlik teşkilatı, çalışmalarını; adeta başkanlarının Cumhur İttifakı Teşkilat Kaynaşma ve Aday tanıtım toplantısında, ‘’Buradan Ak Gençlik adına söz veriyorum Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı hem Ramazan Başkanımızı hemde Özhaseki Başkanımızı rekor bir oyla zafere taşıyacağız.’’ sözünü söz belleyerek gerçekleştiriyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA