Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-02-2019 17:05   Güncelleme : 27-02-2019 17:05

Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı coşkusu

Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı coşkusu

Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı coşkusu

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan adayı ve Belediye Meclis Üyeleri aday tanıtım toplantısı Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde yapıldı.

Toplantıya Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ak Parti ve MHP teşkilat üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan konuşmaların ardından Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları kendilerini tanıttı.

Listede birinci sırada bulunan Ak Parti Eski İlçe Başkanı Osman Karaaslan burada yaptığı açıklamada, Cumhur İttifakının kazanması için ellerinden gelini yapacaklarını söyledi.

Karaaslan “Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin kurmuş olduğu Cumhur İttifakını inşallah 31 Mart akşamı Ankara’da Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda Ramazan Şimşek başkanımızın zaferlerini hep birlikte kutlayacağız” dedi.

Cumhur İttifakı belediye meclis üyesi adayları 2. sırada bulunan Mehmet Kürşat koçak ise “Cumhur İttifakı ile inşallah 1 Nisan sabahı Gölbaşı’nın hak ettiği hizmetleri yerine getirmek için elbirliğiyle hep beraber birlik içinde çalışacağız" diye konuştu.

3. sıra meclis üyesi adayı Aydoğan Can ise Cumhur İttifakı'na sonuna kadar bağlı olduklarını ve tartışmasız yanında olduklarını belirterek, 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı'nı Gölbaşı’nda zafere taşıyacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Oğuz Kağan Tanrıverdi ise yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı'nın öneminden bahsedip, 31 Mart seçimlerinin Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı'nın zaferiyle sonuçlanacağına inandığını vurguladı.

Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayı Uğur Mirza ise kendini tanıtarak, “İnşallah 31 Mart akşamında sizlerin desteği ile büyükşehir ve Gölbaşı’nda zafere ulaşacağız” dedi.

Cumhur İttifakı 1. sıra kontenjan adayı Murat Ilıkan, “Allah'a şükürler olsun ki böyle bir toplulukla olmayı bize nasip etti. İnşallah 31 Mart akşamında da bu teveccühe layık olmak istiyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı 3. sıra kontenjan adayı Savaş Mülazımoğlu ise “Gidemediğin yer senin değildir. Biz Gölbaşı’nda gitmedik yer bırakmayacağız. İnşallah 1 Nisan sabahı hem Ankara hem de Gölbaşı bizim olacak” dedi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi diğer adayları da tek tek kendilerini katılımcılara tanıttı.

Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA