Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-02-2019 16:13   Güncelleme : 27-02-2019 16:13

Şimşek “ Parada pulda gözümüz yok”

Şimşek “ Parada pulda gözümüz yok”

Şimşek “ Parada pulda gözümüz yok”

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan adayı ve Belediye Meclis Üyeleri aday tanıtım toplantısı Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde yapıldı.

 Toplantıya Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek,AK Parti İlçe Başkanı  Selim Akceylan,MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ak Parti ve MHP teşkilat üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Toplantıda konuşan Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, hedeflerinin 31 Mart seçimlerini kazanmak olduğunu söyledi.

Cumhur İttifakının Türk ve Müslüman dünyasına olan önemine değinen Şimşek, “Biz bir iki belediye kazanmak için ittifak olmadık. Biz mazlumların gözünde ki yaşı silmek ve Türkiye’nin beka sorununun olmaması için bir olduk.  Salonda ki tabloya baktığımda iki genel başkanımızın ne kadar güzel bir iş başardıklarını anlaya biliyorum. Salonda ki coşkuda Cumhur İttifakının sadece Ankara ve Gölbaşı’nda ki zaferi değil Türkiye’ye genelindeki zaferini müjdeliyor” dedi.

Makam sevdam yok

Makam sevdasının olmadığının altını çizen Ramazan Şimşek, tek amacının Gölbaşı’na hizmet etmek olduğunu söyledi.

Şimşek “Makamda hiç gözüm yok belediyeden de hiçbir beklentim yok.  Şehit ailelerin çocukları ve gücü yetmeyen ailelerin çocuklarının okuması için Belediye başkanlığı maaşımın tamamını burs olarak bağışlayacağım. Bizim paradan puldan gözümüz yok. Biz Gölbaşı’nı daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için geldik. Salonda çok güzel bir tablo var. Gölbaşı’nda Cumhur İttifakını çok güzel yerlere getirdik. İnşallah 31 Martta aynı bu coşku ile kutlarız” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA