Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-02-2019 16:10   Güncelleme : 27-02-2019 16:10

Cumhur İttifakı tek yürek

Cumhur İttifakı tek yürek

Cumhur İttifakı tek yürek

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan adayı ve Belediye Meclis Üyeleri aday tanıtım toplantısı Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde yapıldı.

Toplantıya Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı  Selim Akceylan, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ak Parti ve MHP teşkilat üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, 1 Ocakta başlatılan seçim çalışmalarının meyvesinin 31 Martta alacakları söyledi.

Seçim sürecinin başladığı günden beri Gölbaşı’nda her kapıya çaldıklarını belirten Akceylan, gece gündüz demeden Cumhur İttifakının Ankara’da ve Gölbaşı’nda rekor oyla  kazanması için çalıştıklarını söyledi.

Akceylan  “ Biz sadece Gölbaşı Belediye Başkanlığını kazanmak için var değiliz. Biz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak içinde var değiliz. Bizim sırtımızda Ümmeti Muhammed ,Müslüman coğrafyasının, Türk dünyasının  yükü var. Bu bilinç ile çalışıyoruz ve başaracağız” dedi.

Cumhur ittifakının Gölbaşı’nda yakaladığı uyuma dikkat ceken Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ersin Pehlivan Cumhur İttifakı’nın gerçek manada bir beka aylayışıyla doğduğuna vurgu yaptı.

Cumhur ittifakının Türkiye’nin geleceği için Türkiye’nin her yerinde kazanması gerektiğini vurgulayan Pehlivan,  “ Cumhur İttifakı sadece Gölbaşı’nda değil Ankara, İstanbul her yerde kazanmalıdır. Ülkemizin geleceği için bu gerçekten çok önemlidir. Ben buna inanıyorum. Allahın izni ile 31 Mart akşamı Büyükşehirde Mehmet Özhaseki Başkanımızı, Gölbaşı’nda ise Ramazan Şimşek Başkanımıza kazandıracağız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA