Advert

Rıdvan Güngör İstifa Etti

31 Mart 2019'da gerçekleştirilecek mahalli idareler seçiminde İYİ Parti'den meclis üyesi aday adaylığı müracaatında bulunan Rıdvan Güngör, İyi Parti’den istifa etti.

Rıdvan Güngör İstifa Etti
Rıdvan Güngör İstifa Etti Murat YILDIZ

Rıdvan Güngör, İyi Parti’den istifa etti
31 Mart 2019'da gerçekleştirilecek mahalli idareler seçiminde İYİ Parti'den meclis üyesi aday adaylığı müracaatında bulunan Rıdvan Güngör, İyi Parti’den istifa etti.  BBP Eski Ankara İl Başkan Yardımcısı ve 26. dönem BBP İzmir milletvekili adayı Rıdvan Güngör, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için İyi Parti’den meclis üyeliği aday adaylığına başvuruda bulunmuştu.  Açıklanan ilk listede 19. sırada yer alan Güngör, İyi Parti İlçe Teşkilatı tarafından daha sonra listeden çıkartılmıştı. Güngör, kendisine haber verilmeden listeden çıkartılması üzerinde İyi Parti’den istifa ettiğini açıkladı. Güngör yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Geçtiğimiz günlerde kalabalık bir grupla İyi Parti seçim ofisine gelerek meclis üyesi aday adaylığı başvurusunda bulundum. YSK’ya verilen ilk listede 19. sırada bana yer verilmişti. Ama daha sonra bilgim olmadan listeden silindim. Yapılanlar hiçbir siyasi ahlaka uygun değildir. Bunun üzerine İyi Parti belediye meclis üyesi adaylığından ve İyi Parti üyeliğinden istifa ediyorum.”

Güngör son olarak “Adaylık süreci içerisinde desteklerini esirgemeyen İyi Parti Kurucu Üyesi Arif Yalçınkaya başkanıma, Gölbaşılı hemşehrilerime ve tüm dostlarıma teşekkür ederim” dedi.

Rıdvan Güngör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı