Advert

Başkan adayı Şimşek’ten İnternetli ve güvenli park sözü

Başkan adayı Şimşek’ten İnternetli ve güvenli park sözü

Başkan adayı Şimşek’ten İnternetli ve güvenli park sözü
Başkan adayı Şimşek’ten İnternetli ve güvenli park sözü Murat YILDIZ

MHP Gölbaşı Belediye Başkanı Adayı Ramazan Şimşek, "Parklarda güvenlik personeli istihdam edeceğiz ve ilçe merkezimizdeki parklarda da ücretsiz kablosuz internet hizmeti vereceğiz"dedi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, seçim çalışmalarına devam ediyor. 31 Martta yapılacak olan mahalli idari seçimleri için Gölbaşı’nda ki mahalle ve köyleri gezerek vatandaşlardan destek isteyen, Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, gittiği yerde Gölbaşı’na yapacağı çalışmalar hakkında vatandaşa bilgi veriyor.

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçedeki mevcut parkların yanı sıra yeni yapılacak parklarda önceliklerinin insanın huzurunu sağlamak olduğunu bildirdi. Şimşek, Gölbaşı’nda uygulayacakları sosyal projelerle huzur ve güvenli kente kavuşacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, sosyal projeleri arasında insanların huzuru ve çocukların güvenliğine de öncelik vereceklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Gölbaşı’mızdaki tüm açık yeşil alanların güvenliğini tam donanımlı sağlayabilmek amacıyla kamera sistemi kuracağız. Bu alanlarda ayrıca güvenlik personeli istihdam edeceğiz. Ayrıca ilçe merkezimizde bulunan parklarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti vereceğiz”

Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, bu proje kapsamında engelli vatandaşları da unutmadıklarını belirterek “Gölbaşı’ndaki parklarımıza engelli vatandaşlarımızın araçlarını şarj edebilecekleri engelli araç şarj istasyonları kuracağız” dedi.

Ankara Gölbaşı Cumhur İttifakı Ramazan Şimşek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı