Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 23-02-2019 11:28   Güncelleme : 23-02-2019 11:28

Başkan adayı Şimşek’ten İnternetli ve güvenli park sözü

Başkan adayı Şimşek’ten İnternetli ve güvenli park sözü

Başkan adayı Şimşek’ten İnternetli ve güvenli park sözü

MHP Gölbaşı Belediye Başkanı Adayı Ramazan Şimşek, "Parklarda güvenlik personeli istihdam edeceğiz ve ilçe merkezimizdeki parklarda da ücretsiz kablosuz internet hizmeti vereceğiz"dedi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, seçim çalışmalarına devam ediyor. 31 Martta yapılacak olan mahalli idari seçimleri için Gölbaşı’nda ki mahalle ve köyleri gezerek vatandaşlardan destek isteyen, Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, gittiği yerde Gölbaşı’na yapacağı çalışmalar hakkında vatandaşa bilgi veriyor.

Cumhur İttifakı Gölbaşı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçedeki mevcut parkların yanı sıra yeni yapılacak parklarda önceliklerinin insanın huzurunu sağlamak olduğunu bildirdi. Şimşek, Gölbaşı’nda uygulayacakları sosyal projelerle huzur ve güvenli kente kavuşacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, sosyal projeleri arasında insanların huzuru ve çocukların güvenliğine de öncelik vereceklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Gölbaşı’mızdaki tüm açık yeşil alanların güvenliğini tam donanımlı sağlayabilmek amacıyla kamera sistemi kuracağız. Bu alanlarda ayrıca güvenlik personeli istihdam edeceğiz. Ayrıca ilçe merkezimizde bulunan parklarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti vereceğiz”

Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, bu proje kapsamında engelli vatandaşları da unutmadıklarını belirterek “Gölbaşı’ndaki parklarımıza engelli vatandaşlarımızın araçlarını şarj edebilecekleri engelli araç şarj istasyonları kuracağız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA