Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2019 19:52   Güncelleme : 22-02-2019 19:52

Pehlivan: "Nifak tohumlarına geçit vermeyeceğiz"

Pehlivan: "Nifak tohumlarına geçit vermeyeceğiz"

Pehlivan:

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan meclis üyesi aday listelerinin hazırlama süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Pehlivan, Gölbaşı’na çok büyük hizmetlerde bulunacak bir liste hazırladıklarının altını çizdi.

Pehlivan “MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı olarak Cumhur İttifakı çerçevesinde belediye meclis üyesi adayı listemizi teslim etmiş bulunmaktayız. Gölbaşı’na, Ankara’ya ve memlekete hayırlı uğurlu olsun. Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayımız Ramazan Şimşek ile istişare ederek, güzel bir liste hazırladığımızı düşünüyoruz. Gölbaşı’nın tüm kesimine hitap eden ve teşkilattan yetişmiş iyi bir liste oluşturduk. Bu listenin önümüzdeki süreçte Cumhur İttifakının belediyecilik anlayışını en iyi şekilde temsil edeceğini ve Gölbaşı’na çok büyük hizmetlerde bulunacağına inanıyorum” dedi.

Cumhur İttifakının Gölbaşı’ndaki uyumuna da dikkat çeken İlçe Başkanı Pehlivan, Gölbaşı’nda Ramazan Şimşek, Ankara’da Mehmet Özhaseki’nin zaferle çıkmaları için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Pehlivan açıklamasına şöyle devam etti:

“Cumhur İttifakı ruhu Gölbaşı’nda çok sağlam temellere oturmuş vaziyette ve çalışmalarımız faydalı ve yararlı bir şekilde devam ediyor.  Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmalar hiçbir şekilde sekteye uğramayacak ama son zamanlarda Cumhur İttifakının ruhunu zedelemeye çalışan nifak tohumları ekmeye çalışanlar var. Ama biz bunun için gerekli önlemleri alıyoruz. Biz bunlara fırsat vermeyeceğiz. Biz Cumhur İttifakı ruhuna tamamen bağlı ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’nın sözlerini yere düşürmeden Cumhur İttifakını Gölbaşı’nda ve Ankara’da zafere taşımak için gece gündüz çalışıyoruz. MHP meclis üyesi aday listesi ile ilgili daha önce çok tefirat yapıldı. Özellikle yok ithal aday, yok dıştan müdahale gibi birçok şey söylendi. Ama bu liste tamamen ilçe teşkilatının ve belediye başkan adayının listesidir. Bu noktada bize sürekli destek olan İl Başkanımız Turgay Baştuğ ve Genel Başkan Yardımcımız Mevlüt Karakaya’ya çok teşekkür ediyorum.”

 

İlçe Başkanı Pehlivan son olarak meclis üyesi aday adayı olup aday gösterilmeyen isimlere anlayışlarından dolayı teşekkür ederek, “70'e yakın aday adayımız vardı, bunların içinden 15 tanesi listede yer buldu.  Hepsi birbirinden değerli, Ülkücülüklerinden asla şüphe etmeyeceğimiz, bu davaya katkısı olmuş, bundan sonra da olmaya devem edecek birbirinden değerli bir sürü aday adayımız vardı. Biz yine beraberiz onlar da gerekli hassasiyeti ve duruşu sergilediler. Onların bu duruşlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA