Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2019 13:05   Güncelleme : 22-02-2019 13:05

Makam Kapısı Kapanmayacak

Makam Kapısı Kapanmayacak

Makam Kapısı Kapanmayacak

Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, 31 Mart mahalli seçimleri çalışmalarına devam ediyor.

Cumhur İttifakının MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, bir olan değil birlik olan Gölbaşı için yola çıktıklarını bildirdi. Şimşek, 31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimleri kazandıkları takdirde Gölbaşı’nı, Gölbaşılılarla birlikte yöneteceklerini söyledi.

 

Cumhur İttifakının MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, seçim çalışmaları kapsamında Merkez mahalleleri ve köyleri tek tek ziyaret eden Şimşek, her yerde vatandaşlardan büyük ilgi ve destek görüyor.

Ramazan Şimşek, şunları söyledi:

“Bir olan değil birlik olan Gölbaşı için yola çıktık. Geniş bir yüzölçümüne sahip ilçemizde her bir hemşehrimizin sesi olmayı hedefledik. Kapımız da gönlümüz de her zaman vatandaşlarımıza açık olacak. Başkanlık makamı, 140 bin Gölbaşılıya her daim açık olacak. İlçemizin güzel insanlarına şu çağrıyı yapıyorum. Kıymetli hemşehrilerimiz, seçildiğimiz takdirde Gölbaşı’nın yararına olacak proje ve düşüncelerini bizimle paylaşsınlar, gereğini yapalım” dedi.

Cumhur İttifakının MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Gölbaşı’nın her bir mahallesinin ne sorunu var hepsini bildiğini de ifade ederek daha sonra şunları söyledi:

“Dersimizi çalıştık, tecrübemizi edindik. İlçemizin faydasına olacak sosyal projelerimizi de kısa bir süre içinde açıklayacağız. İnanıyorum ki, Gölbaşı’mızda çocuklarımızı güvenle büyütecek, emeklilerimize hoşça vakit geçirteceğiz. Elbette kadınlarımız da hak ettikleri değeri görecek. İlçemiz turizmi ile sanayisi ile tarım ve hayvancılığı ile sadece Ankara’nın değil, Avrupa’nın da cazibe merkezi olacaktır.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA