Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-02-2019 09:06   Güncelleme : 18-02-2019 09:06

Cumhur İttifakına Güçlü Destek

Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ali İhsan Güçlü, Taşhan Kafe’de Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve çok sayıda davetlinin katıldığı bir toplantı düzenledi.

Cumhur İttifakına Güçlü Destek

Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ali İhsan Güçlü, Taşhan Kafe’de Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve çok sayıda davetlinin katıldığı bir toplantı düzenledi. 

Güçlü burada yaptığı konuşmada, “Bu dönem görev yaptığım belediye meclis üyeliğinde yoğun bir tempoda çalıştım, etrafımdan ve parti tabanından gelen yoğun talep ve teveccüh karşısında siyasi ahlakın gereği olarak yeni dönem için de müracatımı yaptım” ifadelerini kullanarak geldiği süreci özetleyip “Bugüne kadar hakkı tuttum ve hakikati söylemeye çalıştım. İnşallah bundan sonra da bu yolda taviz vermeden mücadele etmeye devam edeceğim” dedi. 

Kaliteli ve nitelikli bir genç nesil yetiştirilmesi gerektiğini söyleyen MHP Grup Başkanvekili Ali İhsan Güçlü konuşmasında “Gölbaşı’nda yaşıyorum ve siyaset yapıyorum. Toplumla iç içeyim, bu süre zarfında binlerce gençle tanışıp sohbet etme imkanımız oldu. Geleceğe yönelik kaygılarını gözlemledim. Gölbaşı gençliğine el uzatıp rehberlik yapmamız lazım. Girişimci ve üretken  gençlik geleceğimizin teminatıdır” ifadelerine yer verdi.  

Gölbaşı’nın geleceğe taşınmasında ekip ruhunun önemine dikkat çeken Güçlü şunları aktardı:

“Gölbaşı için hayallerimizi hayata geçirecek, insanları sarıp sarmalayarak sanat, kültür, ekonomi, eğitim, spor vb. alanlarda özveri ile hizmet üretecek çok kaliteli ve nitelikli bir insan gücümüz var. Yapılması gereken Gölbaşı’nın istikbale emin adımlarla yürümesi için bir ekip ruhu oluşturarak seferberlik başlatmaktır. Gönüllerin fethi için, milli ruh, güçlü duruş sergileyerek Gölbaşımız adına her güzel işi yapacak azmimiz vardır.”

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan da yaptığı konuşmada 15 Temmuz’a vurgu yaparak, Cumhur İttifakının meydanlarda milli ruhla kurulduğunu, sandıkta ise siyasi iradeye dönüşmesi için “Ankara’da Mehmet Özhaseki’ye, Gölbaşı’nda Ramazan Şimşek’e destek verilmesi önem arz etmektedir” dedi.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, yaptığı konuşmada çocukluğundan itibaren sevinçli ve üzüntülü günlerini, ticari ve siyasi yaşamını hep Gölbaşı insanı ile iç içe olarak geçirdiğini, bu durumdan ziyadesi ile mutlu olduğunu ifade ederek “Tüm Gölbaşılı dostlarımın kapısını bugüne kadar rahatça açarak girdim, herkese de benim kapım açık oldu. Bundan sonra da inşallah böyle olacaktır” dedi.

Şimşek, siyaset yaparken kimseyi ötekileştirmeden insana hizmeti esas aldığını belirterek “Hiç kimseyi ötekileştirmeden, kucaklayarak biz şuuru ile Gölbaşı’nı istikbale taşıyacak hikayeyi hep birlikte yazacağız” dedi. 

Ramazan Şimşek, siyasetin para ve mevki kazanmak için değil, hizmet için var olduğunu, kendisinin ne paraya ne de şöhrete ihtiyacı olmadığını ifade ederek “Allah nasip eder belediye başkanı seçilirsem maaşıma el sürmeden öğrenim hayatında maddi imkansızlık çeken öğrencilere burs olarak vereceğim” dedi. 

Her yaş grubu ve toplumun farklı mesleki alanlarından çoşkulu bir davetli grubunun katılımı ile gerçekleşen toplantıda yapılan konuşmalardan sonra MHP Grup Başkanvekili Ali İhsan Güçlü “Yeni bir söz söylemek için yeni bir adım attık, attığımız bu adımda yanımızda birlikte olduğunuzu göstermek için davetimize icabet ettiğinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadeleriyle memnuniyetini dile getirdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA