Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2019 17:44   Güncelleme : 16-02-2019 17:44

Pehlivan, “Ülkücüler sözünün eridir!”

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'dan açıklama.

Pehlivan, “Ülkücüler sözünün eridir!”

Pehlivan, “Ülkücüler sözünün eridir!”

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'dan açıklama.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idare seçimlere kısa süre kala MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, seçim çalışmalarıyla alakalı bir açıklama yaptı.

Pehlivan, “Biz ülkümüz uğruna mücadele etmeyi ve gösterilen hedefe ulaşmak için çaba sarf etmeyi şeref addederiz. Lider, teşkilat, doktrin çerçevesinde hareket etmek ülkücünün görevidir. Verilmiş olan karara sonuna kadar bağlı kalıp çalışmalarımızı her geçen gün arttırıyoruz. Alandaki hakimiyetimiz ve Ak Partili kardeşlerimizle uyumumuz her geçen gün güçlenmeye devam etmektedir. Ankara’da Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda Ramazan Şimşek başkanımızın rekor oyla seçilmesi için çalışmalarımız devam ediyor.” diye konuştu.

Gölbaşı Belediyesi eski başkanlarından Yakup Odabaşı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Pehlivan, “Ülkücüler sözünün eridir. Bizler herkesin yerini ve konumunu iyi biliriz. Gölbaşı Belediyesi eski başkanımız Yakup Bey iyi bir ülkücü ve Milliyetçi Hareket Partili’dir. Görev yaptığı süre içerisinde de MHP’ye yakışan belediyecilik anlayışını ortaya koyarak hizmet etmiştir. Bugün de ülkücü duruşundan ödün vermeyerek Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin verdiği karara uygun şekilde davranacaktır. Bu karar kapsamında çalışmalarını gerçekleştirecektir.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA