Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2019 17:32   Güncelleme : 16-02-2019 17:36

Aypek: "En az yüzde 95!"

Aypek: "En az yüzde 95!"

Aypek:

Akörençarsak'ta düzenlenen toplantıda konuşan MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Faruk Aypek, bölge halkından Ramazan Şimşek ve Mehmet Özhaseki için en az yüzde 95 oy sözü istedi.

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları Faruk Aypek ve Erdal Aydoğdu tarafından Akörençarsak Mahallesi'nde toplantı düzenlendi. Toplantıya Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ve MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'ın yanı sıra meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları ve bölge halkı yoğun katılım sağladı.

 

Toplantıda konuşan Ramazan Şimşek, vatandaşlardan Ankara'da Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda ise kendisi için destek beklediğini ifade etti.

 

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Faruk Aypek ise kendi bölgesi olan Akörençarsak'ta en az yüzde 95 oranında oy beklediklerini söyledi.

 

Aypek, "Biz bütün meclis üyesi adayları listeye girsek de girmesek de, hiç önemli değil, tüm mahallelerimizden gelen talepleri yerine getireceğimize dair söz veriyoruz. Sayın Genel Başkan Yardımcımız Mevlüt Karakaya'nın önünde de bunun namus ve şeref sözünü verdik. Canı gönülden son güne kadar çalışacağız ve akabinde inşallah Ramazan Şimşek başkanımızla başarıya ulaşacağız. Burada da ben sizlerden şunun sözünü istiyorum, Akörençarsak en az yüzde 95 oyla sandıktan çıkmalı. Bugün yaptığımız bu toplantıya iştirak edip bizleri onurlandırdıkları için de Belediye Başkan Adayımız Ramazan Şimşek ve İlçe Başkanımız Ersin Pehlivan'a ayrıca teşekkür ediyorum." diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından davetlilere çeşitli ikramlar yapıldı. Vatandaşlar Şimşek'le fotoğraf çektirdiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA