Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2019 16:07   Güncelleme : 16-02-2019 16:14

Şimşek: "Söz veriyorum.."

Şimşek: "Söz veriyorum.."

Şimşek:

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere yönelik çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, "Söz veriyorum. Belediye başkanlığı maaşını ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak vereceğim" dedi.

 

Şimşek, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla düzenlenen esnaf çalıştayının ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Daha sonra Akörençarsak Mahallesi'nde MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları Faruk Aypek ve Erdal Aydoğdu tarafından düzenlenen toplantıya katılan Şimşek, burada vatandaşlara hitap etti.

 

Büyükşehirde Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda ise kendisi için destek beklediğini ifade eden Şimşek, "Gölbaşı'nın sorunlarını bilen bir başkan adayıyım, daha önce 6360 sayılı yasa sonrası Akörençarsak da dahil olmak üzere gitmediğimiz köy kalmadı. Allah nasip eder de başkan olursam o zaman da kapımız hep açık olacak. Gölbaşı önemli ama daha da önemlisi Ankara. Göl temizliği, kent meydanı, millet mahçesi projelerine imza atan Mehmet Özhaseki Beye desteklerinizi bekliyorum." diye konuştu.

 

Başkan olması halinde başkanlık maaşını öğrencilere burs olarak vereceğini ifade eden Ramazan Şimşek, "Burada söz veriyorum. Liderimiz Devlet Bahçeli'nin düsturuyla hareket etmek bizim için bir erdemdir. Bu erdemden yola çıkarak, eğitime verdiğim önemden dolayı başkanlık maaşımı öğrenci kardeşlerime burs olarak aktaracağım." dedi.

 

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise yaptığı konuşmada "Gölbaşı'nın en uzak mahallesi olan Akörençarsak Mahallesi'nin Cumhur İttifakına tam destek vermesi bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bizim açımızdan Gölbaşı'nın en ücra mahalleleriyle en yakın mahallesi arasında hizmet noktasında bir fark olmayacaktır" ifadelerine yer verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
141. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA