Advert

Murat Karakurt " Yozgatlı'lar Kararını Verdi"

Gölbaşı Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt ve dernek yönetimi yaklaşan yerel seçimler öncesi meclis üyesi aday adayı olan hemşerilerine destek verdiklerini açıkladı.

Murat Karakurt
Murat Karakurt Murat YILDIZ

Yozgatlılardan destek açıklaması

Gölbaşı Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt ve dernek yönetimi yaklaşan yerel seçimler öncesi meclis üyesi aday adayı olan hemşerilerine destek verdiklerini açıkladı. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden meclis üyesi aday adayı olan Murat Ilıkan’ı dernekte misafir eden Karakurt“Gölbaşı Belediye Meclisinde Yozgatlı hemşerilerimizin olması bizi ziyadesiyle mutlu eder” dedi.


Gölbaşı Yozgatlılar Derneği’nin yönetim kurulu toplantısı sonrası konuşan Karakurt açıklamalarını şöyle sürdürdü:
“Gölbaşımızın önümüzdeki vizyonu açısından kritik bir 5 yıl bizi bekliyor. Doğru projelerle Ankara’nın yıldız ilçesi olacağını düşünüyoruz. Burada Büyükşehir Belediyesi ile koordine bir ilçe yönetimine ihtiyaç var.  Bu noktada,  geçmişte Milliyetçi Hareket Partisi İl yöneticiliği ve Gölbaşı Belediyesi’nde bürokratlık yapmış kıymetli hemşerimiz Murat Ilıkan’ın meclis üyesi listesinde olmasından mutluluk duyarız. Değer verdiğimiz bir hemşerimizin ilçemize hizmet etmesini önemsiyoruz. Kendisinin bu görevi liyakatle yapacağına güvenimiz tamdır.

Murat Karakurt Yozgatlılar Derneği Murat Ilıkan Ramazan Şimşek Destek Cumhur İttifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı