Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2019 13:42   Güncelleme : 16-02-2019 15:45

Murat Karakurt " Yozgatlı'lar Kararını Verdi"

Gölbaşı Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt ve dernek yönetimi yaklaşan yerel seçimler öncesi meclis üyesi aday adayı olan hemşerilerine destek verdiklerini açıkladı.

Murat Karakurt

Yozgatlılardan destek açıklaması

Gölbaşı Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt ve dernek yönetimi yaklaşan yerel seçimler öncesi meclis üyesi aday adayı olan hemşerilerine destek verdiklerini açıkladı. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden meclis üyesi aday adayı olan Murat Ilıkan’ı dernekte misafir eden Karakurt“Gölbaşı Belediye Meclisinde Yozgatlı hemşerilerimizin olması bizi ziyadesiyle mutlu eder” dedi.


Gölbaşı Yozgatlılar Derneği’nin yönetim kurulu toplantısı sonrası konuşan Karakurt açıklamalarını şöyle sürdürdü:
“Gölbaşımızın önümüzdeki vizyonu açısından kritik bir 5 yıl bizi bekliyor. Doğru projelerle Ankara’nın yıldız ilçesi olacağını düşünüyoruz. Burada Büyükşehir Belediyesi ile koordine bir ilçe yönetimine ihtiyaç var.  Bu noktada,  geçmişte Milliyetçi Hareket Partisi İl yöneticiliği ve Gölbaşı Belediyesi’nde bürokratlık yapmış kıymetli hemşerimiz Murat Ilıkan’ın meclis üyesi listesinde olmasından mutluluk duyarız. Değer verdiğimiz bir hemşerimizin ilçemize hizmet etmesini önemsiyoruz. Kendisinin bu görevi liyakatle yapacağına güvenimiz tamdır.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA