Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2019 15:29   Güncelleme : 16-02-2019 15:29

Duruay, Şimşek'e destek istedi

Duruay, Şimşek'e destek istedi

Duruay, Şimşek'e destek istedi

Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığının düzenlediği esnaf çalıştayına katıldı.

Toplantıda konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay da Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek için destek istedi.

Üzüldüklerini ama asla kırılmadıklarını vurgulayan Duruay “Önümüzde bir yerel seçim var. Gölbaşı’nda bildiğimiz gibi Sayın Cumhurbaşkanımız ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyin tercihleri ile Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek’e bırakıldı. Biz Ak Partililer olarak buna üzülmüyoruz, kırılmıyoruz ve darılmıyoruz. Sebebi biz fotoğrafın büyüğüne bakıyoruz. Türkiye’nin geleceğine bakıyoruz. Ankara’mızın geleceğine bakıyoruz. Üzülmedik desek biraz yalan olur ama kırılmadık, darılmadık” dedi.

Gölbaşı’nda beş yılda yapılan çalışmalara değinen Duruay, “Beş sene önce bizleri üçlü yaptınız güçlü yaptınız. Partilerimiz ayrı olabilir ama biz şu anda MHP ile ortağız, gene bizi üçlü yapın güçlü yapın, bu dediğimiz hizmetlerin çok daha fazlasını iki başkanımız sayesinde Gölbaşı’na getirelim” diye konuştu.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Ziraat Odası ve Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanları ve üyeleri katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA