Advert

Duruay, Şimşek'e destek istedi

Duruay, Şimşek'e destek istedi

Duruay, Şimşek'e destek istedi
Duruay, Şimşek'e destek istedi Murat YILDIZ

Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığının düzenlediği esnaf çalıştayına katıldı.

Toplantıda konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay da Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek için destek istedi.

Üzüldüklerini ama asla kırılmadıklarını vurgulayan Duruay “Önümüzde bir yerel seçim var. Gölbaşı’nda bildiğimiz gibi Sayın Cumhurbaşkanımız ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyin tercihleri ile Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek’e bırakıldı. Biz Ak Partililer olarak buna üzülmüyoruz, kırılmıyoruz ve darılmıyoruz. Sebebi biz fotoğrafın büyüğüne bakıyoruz. Türkiye’nin geleceğine bakıyoruz. Ankara’mızın geleceğine bakıyoruz. Üzülmedik desek biraz yalan olur ama kırılmadık, darılmadık” dedi.

Gölbaşı’nda beş yılda yapılan çalışmalara değinen Duruay, “Beş sene önce bizleri üçlü yaptınız güçlü yaptınız. Partilerimiz ayrı olabilir ama biz şu anda MHP ile ortağız, gene bizi üçlü yapın güçlü yapın, bu dediğimiz hizmetlerin çok daha fazlasını iki başkanımız sayesinde Gölbaşı’na getirelim” diye konuştu.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Ziraat Odası ve Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanları ve üyeleri katıldı.

Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Selim Akceylan Ramazan Şimşek Cumhur İttifakı Mehmet Özhaseki Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı