Advert

"Sandıktan alnımızın akıyla çıkacağız"

"Sandıktan alnımızın akıyla çıkacağız"

Murat YILDIZ

Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığının düzenlediği esnaf çalıştayına katıldı.

Toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan “Allahın izni ile MHP İlçe Teşkilatı ile birlikte 24 saat bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İnşallah 31 Mart akşamı hem Gölbaşı hem de Ankara’da sandıktan alnımızın akıyla çıkacağız. Gölbaşı’nı Cumhur İttifakının göz bebeği haline getireceğiz sonuçları itibariyle. Buna inancımız sonsuz. Bunun için gerekli çalışmaları da yapıyoruz” dedi.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Ziraat Odası ve Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanları ve üyeleri katıldı.

Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Selim Akceylan Ramazan Şimşek Cumhur İttifakı Mehmet Özhaseki
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı