Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2019 15:27   Güncelleme : 16-02-2019 15:27

"Sandıktan alnımızın akıyla çıkacağız"

"Sandıktan alnımızın akıyla çıkacağız"

Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığının düzenlediği esnaf çalıştayına katıldı.

Toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan “Allahın izni ile MHP İlçe Teşkilatı ile birlikte 24 saat bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İnşallah 31 Mart akşamı hem Gölbaşı hem de Ankara’da sandıktan alnımızın akıyla çıkacağız. Gölbaşı’nı Cumhur İttifakının göz bebeği haline getireceğiz sonuçları itibariyle. Buna inancımız sonsuz. Bunun için gerekli çalışmaları da yapıyoruz” dedi.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Ziraat Odası ve Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanları ve üyeleri katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA