Advert
Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 15-02-2019 19:35   Güncelleme : 15-02-2019 19:35

Süleyman Soylu'dan MHP’ye ziyaret

Süleyman Soylu'dan MHP’ye ziyaret

Süleyman Soylu'dan MHP’ye ziyaret

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Gölbaşı Seçim İletişim Merkezini ziyaret etti.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Seçim İletişim Merkezini ziyaret etti. Ziyaret sonrası bir konuşma geçekleştiren Bakan Soylu, "Birbirimizle güçlü bir şekilde Ak Parti’li ve MHP’li kardeşlerimiz Cumhur İtifakı’nda bir demokrasi destanı yazacağız. Bir taraftan Ramazan başkanla Cumhur İttifakı’yla güç dengemizi bulurken, Mehmet Özhaseki’ye de büyükşehirde gücümüzü ve desteğimizi ortaya koymalıyız" dedi.

 

Cumhur İttifakı’nın bir araya gelmesinin nedeninin, 31 Mart'ta bir belediye başkanlığı koltuğu daha fazla almak olmadığını söyleyen Soylu, şöyle devam etti:

"Burada güçlü çıkan bir Cumhur İttifakı, hem hükümetlerde hem de belediyede büyük adımlar atar. Eğer biz buradan güçlü çıkamazsak, bugün mücadele ettiğimiz terör, PKK, FETÖ, DEAŞ, DHKP-C ve diğer tüm terör örgütlerinin tamamı meclisteki uzantılarıyla beraber bir şımarıklık içerisine girerler. Türkiye’nin böyle bir şımarıklığa tahammülü yoktur. Ben meclisteydim. Orada Kandil’in vekili kalkıp bir söz söyledi. Dedi ki, 'Hakkari’deki, Şırnak’taki sizin askerleriniz işgal askerleridir.' O sözü söyleyebilme cesareti yok orada. Ona o sözü söyleten, Millet İttifakıdır. CHP’liler dönüp bir oy HDP’ye, bir oy CHP’ye vereceksiniz, oyunuzu ziyan etmeyin diye onları meclise taşıdılar. Oy ve sandık çok şeye muktedirdir. Demokrasi çok şeye muktedirdir. O yüzden çok çalışmamız, mücadele etmemiz gerekir. Ramazan başkanı burada çıkarmamız gerekir. Bunu hep birlikte sağlayacağız. Bir taraftan Ramazan başkanla Cumhur İttifakı’yla güç dengemizi bulurken, Mehmet Özhaseki’ye de büyükşehirde gücümüzü ve desteğimizi ortaya koymalıyız. Kılıçdaroğlu’nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na zafer naralarıyla girdiği gün benim için kara gün olur."

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise yaptığı konuşmada

“Biz geçtiğimiz genel seçimlerde de yine omuz omuza Cumhur İttifakını Gölbaşı’nda başarı ile temsil ettiğimizi düşünüyorum. Yine 15 Temmuz sonrası, 15 Temmuz’u en acı şekilde yaşayan Gölbaşı’na inşallah öncelikle Büyükşehir Belediyesinde Mehmet Özhaseki Başkanımıza ve devamında da Gölbaşı’nda Ramazan Şimşek Başkanımızı Cumhur İttifakını en güçlü şekilde temsil ederek, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımıza layık bir şekilde Cumhur İttifakı ruhunu burada yaşatacağız" dedi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP Seçim İletişim Merkezini ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya kitap hediye etti.

MHP’liler Bakan Soylu'ya yoğun ilgi gösterdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
163. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA