Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-02-2019 19:28   Güncelleme : 15-02-2019 19:28

Akceylan, “31 Mart'ta Gölbaşı’nda tarih yazacağız”

Akceylan, “31 Mart'ta Gölbaşı’nda tarih yazacağız”

Akceylan, “31 Mart'ta Gölbaşı’nda tarih yazacağız”

AK Parti'nin Gölbaşı Seğmenler Mahallesi Seçim Bürosu'nun açılışı yapıldı.

Açılışta konuşan Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, 31 Mart yerel seçimlerinin önemine değindi.

Seçim Bürosu'nun açılışına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanı sıra Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ve çok sayıda partili katıldı.

Bakan Soylu’ya "15 Temmuz gazisi Gölbaşı’na hoş geldiniz" diyen Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan,

“15 Temmuz gecesi millet olarak sokaklarda bir ittifak kuruldu. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli o ittifakı alıp kol kola girerek büyütüp bugüne getirdiler. Gölbaşı olarak milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başarılı olduk. Cumhur İttifakını taçlandırdık. Tekrar karar alındı, Ankara ve tüm Türkiye’de tekrar ittifak kararı alındı. Gölbaşı adayımız MHP’den Ramazan Şimşek oldu. O günden bugüne 7-24 çalışıyoruz. Bizler Ak Parti teşkilatı olarak Cumhur İttifakı ortağımız MHP ile el ele kol kolayız. Allah'ın izni ile 31 Mart gününde tarih yazacağız ve Gölbaşı’nda rekor oyla çıkacağız” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek için destek istedi.

Vatandaşın 31 Mart'ta kullanacağı oyun önemine işaret eden Soylu, bu coğrafyada gelecekteki sorumluluklarının çok kıymetli olduğunu söyledi. Soylu, karşılarına gelenlere, "Sen ne iş yaparsın, ne üretirsin, idarecilik bilir misin, ülke ve belediye yönetebilir misin?" sorularının sorulması gerektiğini belirtti.

Kendisini dinleyenlerden 31 Mart'taki seçimlerde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile Cumhur İttifakı'nın Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek için destek sözü isteyen Soylu, "Ben bu ülkenin bir evladı olarak Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediyesine adım atmasını istemem. Ankara isterse, Ankara'nın bileceği iştir. Bu kadar açık ve net. Bunların adım attığı yerde ot bitmez." ifadelerini kullandı.

Bakan Soylu, daha sonra beraberindekilerle birlikte Gölbaşı’nda esnaf ziyaretinde bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA