Advert

Saadet’ten Gölbaşı’nda iddialı bir isim

Saadet’ten Gölbaşı’nda iddialı bir isim

Saadet’ten Gölbaşı’nda iddialı bir isim
Saadet’ten Gölbaşı’nda iddialı bir isim Murat YILDIZ

Gölbaşı’nda siyasi partiler ve ittifaklar adaylarını açıklarken son olarak gözler, seçimin kilit ismi, Saadet Partisi’ne çevrildi.Yerel seçimlere ittifak yapmadan, tek başına hazırlanan ve tüm il, ilçe ve beldelerde belediye başkan adayı çıkaran Saadet Partisi’nde, Gölbaşı’nda aday belirleme süreci, titiz bir çalışmanın sonunda bugün tamamlandı.

Seçim sürecinin başından beri sürpriz aday adaylarından biri olarak ismi açıklanmayan, Halil Adıgüzel, Saadet Partisi’nin Gölbaşı Belediye Başkan Adayı olarak kamuoyuyla Gölbaşı İlçe Teşkilatı tarafından paylaşıldı. Halil Adıgüzel’in adının açıklanması Gölbaşı’ında farklı kesimlerden ve siyasi partilerden büyük ilgi gördü ve sevinçle karşılandı. Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcısı olan Halil Adıgüzel, geçen genel seçimlerde de Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı idi. Aslen Tokat’lı olan Halil Adıgüzel, bir süre Çorum’da kaldı.

Uzun yıllardır Gölbaşı’nda yaşayan Adıgüzel, “Gölbaşı’nı ranta ve talana kurban etmeden, doğal ve tabii güzelliklerini koruyup marka bir ilçe yapacağız. Yandaş belediyeciliğinden adil belediyeciliğe geçip, tüm vatandaşlarımızı adalet ve sevgiyle kucaklayacağız. Sevgi Çiçeği’nin dünyada merkezi olan Gölbaşımız’ı‘sevgi ve kardeşlik yurdu’ haline getireceğiz. Çevre mahallelerde tarım ve hayvancılıkla uğraşan halkımızın yanında olacağız. Çok önemli projelerle geliyoruz. Seçimin galibi biz olacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun. Gençlerimizin enerjisinden ve büyüklerimizin tecrübesinden azami istifade edeceğiz. Birlikte yöneteceğiz. Halk ve gençlik meclisleri ile katılım ve istişare süreçlerini daha aktif hale getireceğiz. Her vatandaşımızın oyuna talibim, kimseyi mahcup etmeyeceğiz. Hep birlikte güleceğiz.Bugün ilçemizde israf, haksızlık, liyakatsizlik diz boyu. Saadet Partisi samimi, dürüst ve kararlı, en güzel hizmetleri yapabilirliğini 50 yıllık geçmişinde ispat etmiş bir siyasi partidir. Liyakat, adalet ve emanet esastır. Siyasetin kirlendiği bir dönemde “cepsiz ceketli Saadet Partili dürüst belediye başkanları iş başına” bilinci ve sloganıyla toplumda büyük bir teveccüh görüyoruz. Dürüst siyaset en çok ihtiyacımız olan bir durum. Şeffaf ve hesap verebilir bir anlayışla geliyoruz. Planlı ve programlı bir şekilde çalışacağız. İsrafa ve yolsuzluğa asla yol vermeyeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden herkese eşit davranacağız. Halkımızın desteğini alacağız ve daha yaşanabilir bir Gölbaşı kuracağız” dedi.

Halil Adıgüzel, önümüzdeki günlerde Meclis Üyelerini ve Gölbaşı için birbirinden önemli projelerini büyük bir tanıtım programıyla açıklayacak.

 

Ankara Gölbaşı Saadet Partisi Halil Adıgüzel
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet BOZDEMİR     2019-02-16 Halil beyi genel seçimlerdeki siyasi vizyonu takdir ettik. Kırmadan, dökmeden, kayırmadan, dürüst ve ahlaklı bir siyaset izlemişti. Duruşu ve vizyonu sayesinde bütün parti seçmenlerinden oy alabilir. Çok sağlam bir siyasetçi. Kendisine kolaylıklar dilerim.
Doruksu     2019-02-15 CHP'liyim ama bu adaya oy vereceğim bizimkinden iyi
Yavuz Saygın     2019-02-15 Yeni bir soluk olacağını düşünüyorum. Son seçimlerde Saadet Partisi’nin çıkardığı adayların kaliteli olması beni mutlu ediyor. Halil Bey de bu Gölbaşı için çok iyi bir aday. Gölbaşı için hayırlara vesile olsun umut ediyorum ki Halil Adıgüzel Bey ile Gölbaşı’nda çoğu şey değişecektir.
Ahmet Bölükbaş     2019-02-14 Halil bey gerçekten çok değerli ve Mümtaz bir şahsiyyetdir.Gölbaşılı hemşehrilerimizin bu değere sahip çıkacaklarını ümit ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı