Advert

Karagöz’den bir toplantı daha

Karagöz’den bir toplantı daha

Karagöz’den bir toplantı daha
Karagöz’den bir toplantı daha Murat YILDIZ

 

“Kimsenin hakkını kimseye yedirmeyeceğim”

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idare seçimlerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Serdar Karagöz tarafından Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Karşıyaka mahallesi sakinleri katıldı. Toplantıda vatandaşlar Ramazan Şimşek’e sorunlarını iletti, Şimşek projeleri hakkında çeşitli bilgilendirmeler yaptı.

Toplantıda konuşan Ramazan Şimşek, makam ve mevki uğruna siyaset yapmadığını ifade ederek, Gölbaşı’na hizmet etmek amacıyla yola çıktığını söyledi. Şimşek, “Kimsenin hakkını kimseye yedirmemek için hizmet edeceğim.” dedi.

Projelerini anlattı

Gölbaşı’nda özellikle kadınlara, çocuklara ve emeklilere yönelik projeleri olduğunu belirten Şimşek, ulaşım konusunda metro ile ilgili planlama yaptıklarını, diğer yandan tarım ve hayvancılık alanlarında da önemli çalışmalara imza atacaklarını aktardı. Şimşek ayrıca proje hazırlama aşamasında yaptığı katkılardan dolayı Orhan Sarıtaş’a da teşekkür etti.

Vatandaşlardan gelen soruları yanıtlayan Şimşek daha sonra Ankara’da Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda ise kendisi için destek istedi. Toplantıyı düzenleyen MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Serdar Karagöz de katılımlarından dolayı Ramazan Şimşek’e ve salondaki tüm konuklara teşekkür etti.

Ankara Gölbaşı Cumhur İttifakı Ramazan Şimşek Serdar Karagöz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı