Advert

Başkan Yaşar, YENİMEK kursiyerleri ile buluştu

Başkan Yaşar, YENİMEK kursiyerleri ile buluştu

Başkan Yaşar, YENİMEK kursiyerleri ile buluştu
Başkan Yaşar, YENİMEK kursiyerleri ile buluştu Murat YILDIZ

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’dan Avcılar Mahallesi Kurs Merkezi kursiyerlerine sürpriz ziyaret. YENİMEK’in Avcılar’da bulunan kurs merkezine giden Yaşar, kursiyerler tarafından coşkuyla karşılandı.

 

“Aile bütçesine katkı sağlayan vatandaşlarımız var”

 

Çeyiz ürünleri, giyim, iğne teknikleri, tel kırma, iğne oyası, örgü, bilgisayar işletmenliği, cilt bakımı, ahşap boyama, taş bebek ve resim kurslarında eğitim alan vatandaşlarla sohbet eden Yaşar, kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünlerini de inceleyerek bilgi aldı.

 

Kursiyerlere “ellerinize sağlık” diyen Fethi Yaşar, YENİMEK kurslarının meslek edinme ve hobi dışında Yenimahalle’de birlik, beraberlik ve dayanışmayı da güçlendirme gibi bir görev üstlendiğine de dikkat çekerek, “Burada kiminiz meslek, kiminiz hobi ediniyor. Aynı zamanda kurslarımızla yeni arkadaşlıklar kuruyorsunuz. Komşuluk ilişkileriniz geliştiriyorsunuz. Buradan öğrendiklerini uygulayarak güzel şeyler üreten, satan ve bu sayede aile bütçesine katkı sağlayan vatandaşlarımız var. Bunlar bize gurur veriyor” dedi.

 

“Sizlerin beklentileri bizim için önemli”

 

Yenimahalle Belediyesi’nin hizmet anlayışının insan odaklı ve ihtiyaca göre olduğunu söyleyen Yaşar, “Göreve geldiğim günden beri Yenimahalle’nin gelişmesi, güzelleşmesi için çalışıyorum. Bunları yaparken de önceliğimiz sizlersiniz. Sizlerin beklentileri, sizlerin mutluluğu bizim için önemli. Bu yüzden eğitimden sanata, kültürel etkinliklerden spor aktivitelerine kadar üretilen her projede sizleri ön planda düşünerek hareket ediyoruz” diye konuştu.

Ankara Yenimahalle Fethi Yaşar YENİMEK
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı