Advert

"Hedefimiz hizmet ve yüreklerde yer bulabilmektir"

"Hedefimiz hizmet ve yüreklerde yer bulabilmektir"

Murat YILDIZ

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi için çalışmalarına start veren Eymir Mahallesi Muhtar Adayı Çiğdem Seda Burakgazi; "Herkesin adayı olmak ve yüreklere dokunarak iz bırakmak temel hedefimizdir" dedi.

 

Yerel seçimler için geri sayım başlarken, Gölbaşı Eymir Mahallesi Muhtar Adaylığını açıklayan Çiğdem Seda Burakgazi, hane ziyareti ağırlıklı bir çalışmayla adından bahsettirmeye başladı.

Ziyaret ve ikili görüşmeler kapsamında mahallelinin sorun ve beklentilerini dinleyen Burakgazi, ihtiyaçların ve önceliklerin belirlenip, çalışmaların doğu bir planlama ekseninde yürütülerek çözüme gidileceğini söyledi.

Mahalle sakinleri arasında bütünleştirici ve kaynaştırıcı bir yapının inşa edileceğini, siyasi ve bürokratik tüm kanalların hizmet eksenli kullanılacağını ifade eden Burakgazi; "Makama sarılarak halkın görmezden gelindiği bir muhtarlık zihniyetini reddediyorum. Hizmet odaklı, insanların her daim ulaşabilirliğinin etkin kılındığı, kapımızın her daim açık olduğu, ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı ve birliğin odak noktası olacak bir muhtarlık anlayışını ortaya koymak önceliğimiz olacaktır. Toplumsal her çalışmamız, halkımızla yapacağımız istişareler neticesinde hayat bulacaktır. Birliğin, beraberliğin, hoşgörünün hakim kılındığı bir Eymir için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz" dedi.

 

"HALKIMIZIN TALEPLERİ İÇİN TÜM KAPILARI AŞINDIRACAĞIZ"

Halkın aktardığı taleplere de değinen Burakgazi; "Park Eymir konutları 7. etap bölgesine Belediyenin ücretsiz servisinin gitmediği, çocuk oyun alanlarındaki aydınlatma, çevre düzenlemesi ve oturma bankları eksikliği tarafımıza aktarıldı. Emeklilerimiz için sosyal donatıların arttırılması, yoksul ailelerin tespit edilip ihtiyaçlarının karşılanması, başıboş sokak köpeklerinin zarar görmeden bölgeden arındırılıp koruma altına alınması, bayanlarımızın belediye turlarından haberdar edilmesi şeklinde talepler de var. Bu ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamak için ilgili tüm makamların kapısını aşındıracağız. Park Eymir sakinlerimizin trafik cezaları ve mahkeme celplerinin tebliğindeki sıkıntısını ortadan kaldırmak için belirli günlerinde akşam 18.00-19.00 arası belirlenecek bir noktadan tebliğleri sağlayacağız. Ayrıca manevi değerlerimizin korunup yaşatılması için de her türlü hassasiyeti gösterecek, bu kapsamda Şehit Yalçın Dizdaroğlu Parkı tabelasının değiştirilmesini sağlayacağız. Sosyal ve sanatsal etkinliklerin herkesin istifade edebileceği alanlarda gerçekleştirilmesi için çabalayacağız" dedi.

 

"FARK OLUŞTURMAK İSTİYORUZ"

Hane ziyaretlerinin devam edeceğini ve aktarılan talepleri not ederek görev verilmesi halinde en kısa sürede çözmek için çalışacağını aktaran Burakgazi, Eymir Mahllesi'nin her alanda gelişim ve değişimiyle ön plana çıkan bir yerleşim yeri olması için elinden gelen tüm gayreti sarf edeceğinin altını çizdi.

Burakgazi; "Klasik bir muhtarlığın ötesinde, daha vizyoner bir yönetişim geliştirerek fark oluşturmak istiyoruz. Güzel yarınların tesisi adına kıymetli halkımızın desteğine talibiz. Niyetimiz halis, hedefimiz hizmet ve yüreklerde yer bulabilmektir" diye konuştu.

 

Çiğdem Seda Burakgazi kimdir?

1982 Bingöl doğumludur. İlk ve ortaöğretimini Bingöl'de tamamladı. Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Uzmanlık Bölümü 3. sınıf öğrencisi olup, orta derecede ingilizce bilmektedir.  Evli ve 2 çocuk annesidir.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası

Ankara Gölbaşı Eymir Mahallesi Muhtar Aday Çiğdem Seda Burakgazi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı