Advert

Şimşek Gölbaşı’nı adım adım geziyor

Şimşek Gölbaşı’nı adım adım geziyor

Şimşek Gölbaşı’nı adım adım geziyor
Şimşek Gölbaşı’nı adım adım geziyor Murat YILDIZ

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idare seçimlerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, gittiği her mahallede, gezdiği her sokakta ve misafir olduğu her evde ayrı bir coşku ve heyecanla karşılanıyor. Günün ilk saatlerinden itibaren vatandaşlar ve esnaf ile buluşarak projelerini anlatan Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, esnaf ve vatandaştan olumlu tepkiler alıyor. Özellikle ev ziyaretleri için gittiği mahallelere başta gençler olmak üzere mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Gölbaşı’ndaki esnaf ziyaretlerini sürdüren Şimşek; Şehit Gaffar Okkan Caddesi'ndeki esnafla bir araya geldi. Şimşek ayrıca Güvencem Sitesi'nde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi ve Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıda Gölbaşı’nda yaşayan Kırşehirliler ile buluştu.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, vatandaşlara projelerini anlattı, destek istedi.

Şimşek, “7’den 70’e her yaştan vatandaşımız coşku ve heyecanını bizlerle paylaşırken siyasi görüşleri farklı olan vatandaşlarımız da yaptığımız çalışmaları görüyor ve bizleri takdir ediyor. Cumhur İttifakı ile kurulan güçlü gönül bağı ile yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Şimşek, ayrıca kendisine ve Cumhur İttifakına yoğun ilgi gösteren Gölbaşı halkına teşekkür etti.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası
Ankara Gölbaşı MHP İl Başkanlığı ziyaret 2019 yerel seçimler Cumhur İttifakı Selim Akceylan Ramazan Şimşek Ersin Pehlivan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı