Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 11-02-2019 13:13   Güncelleme : 11-02-2019 18:19

İYİ Belediyeciliğin İYİ, CESUR ve GENÇ adayları

İyi Parti Gölbaşı genç Belediye Meclis Üyeleri yaptıkları çalışmalarla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.

İYİ Belediyeciliğin İYİ, CESUR ve GENÇ  adayları

İyi Parti Gölbaşı genç Belediye Meclis Üyeleri yaptıkları çalışmalarla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde partiler belediye başkan adayları belirlendikten sonra sıra belediye meclis üyelerine geldi. Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı bu konuda gerekli çalışmaları yaparken millet ittifakı iyi parti genç belediye meclis üyeleri yaptıkları çalışmalarla gölbaşı siyasetine yeni bir soluk getirdiler. 
 

Cesur bir şekilde davranarak meclis üyesi aday adayı olan İyi’li gençler “Biz gençliğimizi "İYİ" edecek ve "İYİ" belediyecilikle buluşturacağız” Yola çıkan gençler Gölbaşı gençleri ile sürekli bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyip çözüm konusunda gerekli adımları atıyorlar.
Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulanan İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Özben, gençleri yaşayabileceği bir gölbaşı inşa etmek için yola çıktıklarını söyledi. Özben şunları kaydetti. “Bizim hareketimiz cesurlar hareketidir. Çıktığımız bu yolda gelecek bizim yarınlar bizim diyerek her adımımızı inançla cesaretle ve güvenle atıyoruz. Geleceğin teminatı olacak ve gençlerin yaşanabileceği bir Gölbaşı hayal ediyoruz. Sadece belediyecilik değil sosyal bir belediyecilik istiyoruz bu nedenle İYİ Parti Gölbaşı Gençlik Kollarımız olarak meclis üyeliğine adaylıklarımızı koyuyoruz. Adaylığımızı koyarken büyüklerin tecrübesinden yararlanarak  yarınlarımızı daha güzel yapmak çabasındayız. Üniversitede okuyan tüm arkadaşlarımızı Gölbaşı içerisinde kalıcı hale getirecek projelerle yaşanabilir bir gençlik kenti varedeceğiz. Seçildiğimiz ve meclise girdiğimizde verdiğimiz önergelerle bizim, gençliğimizin problemlerini çözecek ve gerekli adımları attırmak için çabalıyacağız. Biz geçliğimizi "İYİ" edecek ve "İYİ" belediyecilikle buluşturacağız."


İşte "İYİ" Belediyeciliğin "İYİ ve CESUR GENÇ" aday adayları 


Yunus Emre ÖZBEN ( Gölbaşı İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı )

Burak Aras ÖZDEMİR ( Gölbaşı İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Sekreteri )

İlhan Çağdaş ERGÜN ( Gölbaşı İYİ Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi )

Burak MAMUR ( Gölbaşı İYİ Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi )

Berkant Mert Başar ( Gölbaşı İYİ Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi )

Ali Can ÖZSOY ( Gölbaşı İYİ Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi )

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA